چرا در طول توسعه و طراحی وب سایت به سئو نیاز دارید

توسعه وب سایت بسیار شبیه ساخت خانه است – بدون پایه قوی ، خانه دوام نخواهد داشت قبل از اینکه بتوانید در آن زندگی کنید باید کارهای اساسی انجام شود. برای وب سایت ها ، این کار اساسی سئو است.

نادیده گرفتن SEO در هنگام ساختن وب سایت یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که می توانید مرتکب شوید. حتی اگر شما در ساخت سایت خود به چیزی چشم نواز و فاقد ذهن فکر می کنید که یک کاربر تا به حال به آن توجه کرده است – اگر سئو را در حین ساختن آن سؤال می کنید ، مهم نیست.

وقتی در حال ایجاد یک وب سایت جدید هستید – چه طراحی مجدد کامل باشد و چه به روزرسانی – باید به SEO فکر کنید. چرا؟

 • مقدار زیادی از زمان را ذخیره می کنید
 • مقدار زیادی از money را ذخیره خواهید کرد
 • شما در rankings بهتری کسب خواهید کرد.
 • ترفند بیشتر است.

و دلیل نهایی نیاز به سئو در هنگام توسعه و طراحی وب سایت:

 • شما پول بیشتری کسب خواهید کرد.

برای کمک به شما در انجام این کارها ، ما لیستی از موارد سئو را که باید هنگام تهیه و طراحی وب سایت خود در نظر داشته باشید ، بیان کردیم.

معماری سایت و بهم پیوسته

یک خانه قسمت های زیادی دارد. چارچوب چوبی ، لوله کشی ، عایق ، مبلمان وجود دارد – و این فقط فضای داخلی است! همچنین باید نگران موارد بیرونی مانند رنگ ، پنجره ، محوطه سازی باشید … این لیست ادامه دارد و ادامه می یابد. یک وب سایت تقریباً به همان اندازه قسمت های مختلف دارد و مانند یک خانه ، همه آنها با هم کار می کنند تا فضایی منسجم و قابل استفاده ایجاد کنند.

اگر سایت موجود شما از معماری موضوعی یا سیلوی خوبی برخوردار نیست ، اکنون زمان مناسب برای تنظیم مجدد آن با روشی منطقی تر است.

معماری سایت به نحوه ساخت صفحات سایت شما اشاره دارد. اگر گوگل ساماندهی شود ، صفحات شما را آسانتر می چرخد.

به هم پیوسته برای موفقیت سایت شما نیز بسیار مهم است. پیوند دادن صفحات مرتبط با یکدیگر به کاربران کمک می کند تا در سایت شما حرکت کنند و همچنین آب پیوندهای گرانبها را پخش کنند.

به استعاره خانه ما بازگردید ، مانند لوله کشی به هم پیوسته فکر کنید. پیوندهای داخلی مانند لوله هایی هستند که آب را به تمام شیرهای خانه شما می فرستند. فقط به جای آب شیرین و حیات بخش ، پیوندهای داخلی به جای آن ، آب پیوند را ارسال می کنند. آب پیوند پیج PageRank را به صفحات شما منتقل می کند ، که می تواند آنها را در نتایج جستجوی گوگل برجسته تر کند تا آنها را توسط کاربران مشاهده کنند.

چه کاری انجام شود:

کمی وقت بگذارید تا در مورد چگونگی ارتباط صفحات خود به یکدیگر فکر کنید. صفحات دسته بندی و لانه (یا سیلو یا مضمون و غیره) صفحات دیگر را در داخل آنها طراحی کنید. برای حفظ جریان آب پیوند ، به صفحات دیگر در سایت خود اضافه کنید ، اما هیچ پیوندی را اضافه نکنید. برنامه ای داشته باشید؛ آنها را معقول کنید ، بنابراین آنها صفحات مناسب را قدرتمند تر می کنند.

Crawlability

خزیدن و فهرست بندی سایت شما به آسانی تصور نمی شود. در طی فرایند توسعه ، شما و مشتری خود احتمالاً به چندین روش برای ارائه پویا مطالب خود در سایت خود خواهید پرداخت: AJAX ، JavaScript ، Flash ، XML و غیره. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که محتوای شما به روشی ارائه می شود که موتورهای جستجو بتوانند خزیدن و فهرست بندی کنید.

شما نمی توانید فقط خانه خود را در هر کجا که دوست دارید بسازید و انتظار دارید که برق ، گاز و ایمیل شما به تنهایی ظاهر شود. شما همچنین نمی توانید آب حیاط همسایه خود را آبگیری کنید (می توانستید ، اما برای هر کسی ایده آل نخواهد بود). برای اطمینان از به دست آوردن آنچه مورد نیاز شماست باید بهترین کانالها را طی کنید.

چه کاری انجام شود:

در طی فرایند توسعه باید سایت خود را با استفاده از ابزارهای مختلف به طور مرتب در حال خزیدن به اطمینان حاصل کنید که همه صفحات و مطالب شما قابل خزیدن است . همچنین ، هرگونه خطایی را در پرونده robots.txt خود بررسی کنید.

کارایی

سایت شما به احتمال زیاد یک هدف دارد – برای مثال به اطلاع بازدید کنندگان یا فروش محصولات. هر ویژگی سایت شما باید در خدمت شما باشد ، از منوها تا دکمه های “اکنون بخرید”. واقعیت این است که هیچ زمان بهتری برای بررسی لینک های خراب و خطاهای سایت نسبت به مرحله توسعه وب وجود ندارد.

خانه شما کار می کند؟ آیا همه وسایل ، مبلمان و غیره کارهایی را که قرار است انجام دهند انجام می دهند؟ دشوارتر از اطمینان از همه چیز قبل از شروع زندگی در خانه خود است ، در غیر این صورت فقط برای خودتان مشکل ایجاد می کنید.

چه کاری انجام شود:

نسخه جدید سایت خود را روی یک سرور dev جداگانه تنظیم کنید. این نوع تغییرات را زنده نکنید. اگر یکی از ویژگی های مهم سایت شما خراب است ، می گویند دکمه “خرید” را بر روی محصول برتر خود ، می توانید هزاران دلار درآمد از دست دهید. سایت خود را در کنسول جستجوی گوگل جستجو کنید و از ابزار “fetch as گوگل” برای شناسایی هرگونه خطای خزیدن استفاده کنید. خطاهای “یافت نشد” را برای صفحات مهم با ۳۰۱ تغییر مسیر تغییر دهید ، و به یاد داشته باشید که هرگونه تصحیح را “علامت گذاری به عنوان ثابت” کنید.

دلار

طراحی دوستانه موبایل

موبایل

با تقریباً ۶۰٪ جستجو که اکنون در دستگاه های تلفن همراه انجام شده است ، بسیار مهم است که وب سایت شما از نوعی طراحی “دوستانه موبایل” استفاده کند. این می تواند از فشرده سازی اندازه تصویر برای افزایش سرعت سایت شما ، به یک وب سایت با پاسخگویی کاملاً موبایل باشد

دوستی موبایل برای نادیده گرفتن بسیار مهم است. این مانند یک خانه باز است اما زحمت انتخاب همه علفهای هرز یا باز کردن درها را ندارد. هیچ کس نمی خواهد حتی به سایت شما نگاه کند ، و شما دلیلی برای آنها نمی کنید.

چه کاری انجام شود:

با افزودن گوگل AMP به تمام نتایج جستجوی موبایل ، این زمان مناسب برای ترکیب AMP با سایت جدید شماست. صفحات AMP بارهای صاعقه ای را به کاربران می دهد ، که می تواند سرعت گزاف گویی شما را کاهش دهد.

سرعت سایت و تجربه کاربر

سرعت سایت و تجربه کاربر به عنوان دستیابی به دوستی با موبایل به عنوان اولویت های مهم وب سایت شما همراه هستند. هر دو می توانند در طی مراحل توسعه انجام شوند تا اطمینان حاصل شود که بازدید کنندگان شما هنگام بازدید از سایت شما زمان ناسازگار و ناامید کننده نخواهند داشت.

به نظر می رسد که خانه شما تا آنجا که ممکن است راحت باشدمیهمانان – نگه داشتن بالش ها پر از شکم و دم کردن قهوه. آنها از اقامت خود لذت خواهند برد و مطمئناً وقتی از آنها سؤال می کنید ، برمی گردند.

چه کاری انجام شود:

مدتی را به یک استراتژی بهینه سازی نرخ تبدیل تبدیل اختصاص دهید. به شاخص های کلیدی عملکرد (KPI) و تجزیه و تحلیل خود نگاه کنید. دریابید که واقعاً چه تعداد این شماره ها را بالا می برد. شاید به یک دکمه واضح تر تماس برای اقدام در صفحه اصلی نیاز داشته باشید ، یا نیاز به سفت کردن کلمات کلیدی / کپی در صفحات فرود دارید. قبل از اینکه سایت شما زنده بماند اطمینان حاصل کنید که همه این تغییرات وجود دارد ، بنابراین شما اولین تأثیر بد را بر روی مشتریان بالقوه قرار نمی دهید.

قطعه غنی در کاربرانی که دارای رتبه های ستاره محصول ، خرده نان و اطلاعات مربوط به جستجو هستند. آنها در زیر پیوند در نتایج متن ظاهر می شوند تا کاربران را مجذوب خود کنند تا به جای دیگران روی پیوند شما کلیک کنند. بهینه سازی قطعه قطعه شامل قرار دادن ویژگی های مناسب در مقابل مشتریان بالقوه است.

قطعه غنی معادل لیست آنلاین است که در نهایت می توانید خانه تمام شده خود را قرار دهید. شما می خواهید لیست شما از مردم دعوت به کلیک بر روی آن ، و شما می توانید این کار را با تهیه نسخه کپی و تصاویر زیبا انجام دهید. این اولین قدم برای پیاده کردن پای آنها به در است. سایر ویژگی های شما بقیه را انجام می دهند.

چه کاری انجام شود:

برای به دست آوردن این مزیت در SERP ها نسبت به رقابت خود ، باید داده های ساختاری را به الگوهای خود اضافه کنید. این باعث می شود داده هایی که واجد شرایط برای نمایش در زیر قطعه های غنی هستید واجد شرایط باشند

اگر شما در حال حاضر ردیابی و تبدیل هدف را آزمایش نمی کنید ، زمان شروع بهتری نسبت به زمان توسعه سایت شما وجود ندارد. ردیابی هدف و تبدیل در گوگل Analytics داده های مهم را به شما نشان می دهد که می گوید سایت شما چقدر مؤثر است. ردیابی به شما امکان مقایسه داده های سایت قبلی خود را می دهد تا به شما نشان دهد که چه ویژگی هایی کار می کنند (اشکال ، پیوندها ، و غیره) و چگونگی بهبود آنها برای دستیابی به بهترین ROI.

چه کاری انجام شود:

به حساب گوگل Analytics خود مراجعه کرده و اطمینان حاصل کنید که اهداف مناسب تنظیم شده است. Analytics دارای تنظیمات پیش فرض است و ممکن است در سایت شما مناسب نباشد. با رهبران شرکت خود صحبت کنید و اطمینان حاصل کنید که همه شما در مورد اولویت های تبدیل شما موافقت می کنید ، سپس اهداف را برای آنها تعیین کنید. علاوه بر این ، می توانید آزمایش های اسپلیت را برای چندین هدف انجام دهید تا داده های ارزشمند را در مورد آنچه کار می کنید ، به دست آورید.

امنیت

عدم قرار دادن تلاش امنیتی جدی در سایت شما مانند نصب درهای خانه شما بدون قفل است. هک کردن این روزها گسترده است ، اما وسایلی برای جلوگیری از آن نیز وجود دارد. برای صحبت ساده ، شما احمقانه نیستید که سایت خود را ایمن کنید.

احمق

چه کاری انجام شود:

به روزرسانی نرم افزار سایت شما مهم نیست که چه نوع سایتی در اختیار شما باشد. همچنین برای گرفتن HTTPS برای سایت خود باید مدرک SSL را دریافت کنید. HTTPS هنگام بازدید از سایت شما ارتباط ایمن تری به کاربران می دهد ، و می توانید برای داشتن HTTPS ، رتبه های گوگل را افزایش دهید .

بنابراین هیچ دلیلی برای به دست آوردن HTTPS وجود ندارد. همچنین باید امنیت HTTP Strict Transport Transport (HSTS) را در نظر بگیرید ، که امنیت بیشتری را اضافه می کند و ربودن HTTP را غیرممکن می کند.

ایجاد بنیادی برای موفقیت

می توانید خانه خود را به اندازه دلخواه خود بسازید. اما بدون وجود ساختار لازم در محل ، ممکن است یک H باشدموتور فیلم الیوود.

برای موفقیت در سایت خود ، باید تعدادی شیوه سئو را پیاده سازی کنید:

 • معماری سایت & amp؛ به هم پیوسته
 • Crawlability
 • کارایی
 • طراحی دوستانه موبایل
 • سرعت سایت & amp؛ تجربه کاربر
 • بهینه سازی Rich Snippet
 • امنیت

توسعه وب و طراحی به اندازه کافی دشوار است. آنها به هیچ وجه به سادگی در پس زمینه کار نمی کنند در حالی که شما روی این همه سئو کار می کنید. اما گرفتن وقت برای انجام درست کارها ، هزینه شما را بر می دارد. اگر قبل از راه اندازی وب سایت خود روی همه این موارد کار کنید ، یک بار وقت و هزینه صرفه جویی می کنید و به محض پخش زنده ، محصول نهایی بسیار قوی تری خواهید داشت.