بررسی سرعت وب سایت در سئو سایت

بررسی سرعت یکی از بخشای مهم در و هستش. جهت بررسی سرعت سایت شما می تونین این کار رو به طور شخصی و با سایتای کمکی مانند webpagetest ، google page speed، gtmetrix، website speed test اندازه سرعت سایت رو خود سبک سنگین کنین که از روشای جور واجور مقدار سرعت سایت شما رو در موتورهای زیرو رو کردن و گشتن های جور واجور سبک و سنگین میکنه.

قالب و ایمنی سایت و سرعت سایت در سئو سایت

قالب سایت و تاثیر بر سرعت : بعضی از قالبای سایتا از گرافیک بیشتر و سنگین تری نسبت به بقیه قالبا استفاده شده و به خاطر همین واسه لود شدن زمان بیشتری طی شده و کندتر باز می شن. پس یکی از روشای و ، بالا بردن سرعته و پس جهت بالا بردن سرعت و  به شما پیشنهاد می شه که از قالبایی استفاده کنین دارای قالب گرافیکی متوسط تا کم گرافیک تر باشن البته باید گفت امروزه سبک قالبای عوض شده و معمولا تصاویر با حجم بالا در اون به کار رفته.
ایجاد ایمنی در سایت، دلیل می شه که سرعت سایت بالا بره اما شاید واسه شما باحال باشه بدونین که چیجوری این عمل باعث سرعت بخشیدن بر سایت می شه ؟ ایمنی سایت دلیل می شه تا وسایل داغون کننده نتونن به سایت شما دسترسی پیدا کرده و به این روش منابع سایت هدر نمی شه. ایمن کردن علاوه بر این که دلیل تضمین کارکرد سایت می شه تاثیر بسیار خوبی بر سرعت لود شدن سایت میذاره.
پس داشتن سایتی با سرعت زیاد دلیل می شه کاربران سایت بتونن به اون خیلی راحت دسترسی داشته باشن این عمل باعث بهتر کردن عمل سایت می شه. با افزایش سرعت می تونین رتبه بندی سایت خود رو در موتورهای جستجو پیشرفت بدید و این روش تاثیر بسیار مطلوبی بر اندازه موفقیت سایت شما داره. از جمله ترفندهای اصلی در بالا بردن سرعت سایت شما و لود کردن سریع سایت شماس.

این نوشته را هم بخوانید :
اهرم ایجاد پیوند و رسانه های اجتماعی برای تجارت الکترونیک

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*