۷ برنامه پرکاربرد اینستاگرام Instagram

۷ برنامه پرکاربرد اینستاگرام Instagram

اینستاگرام شبکه اجتماعی در حال رشدیه که سال گذشته از طرف فیس بوک خریداری شد و با داشتن ماهانه ۱۰۰ میلیون کاربر فعال روزی ۴۰ میلیون عکس از راه اون به اشتراک گذاشته می شه.

جذابیت این برنامه تا اونجا جلو رفته که در ایران هم کاربرانی از اقشار جور واجور رو وارد حلقه طرفداران خود کرده.  لیست زیر شامل تعدادی از برنامه هاییه که در کنار اینستاگرام و واسه باالبردن کارایی اون طراحی شدن.

۱-  InstaTag

اگه به دنبال بالا بردن تعداد دنبال کنندگانتان هستین یا لایکای بیشتری می خواین از هشتگای بیشتری روی عکس هاتون استفاده کنین، اینستاتگ به شما کمک میکنه تا برچسبای بیشتری رو بتونین واسه هرکدوم از عکس هاتون استفاده کنین.

این برنامه واسه سیستم عامل iOS طراحی شده و برنامه مشابهی با نام TagsForLikes هم واسه دو سیستم عامل اندروید و iOS هست.

۲– InstaCommentor

این برنامه به شما اجازه میده نظرات دیگه کاربران و دنبال کنندگانتان رو بهتر سازماندهی کنین. این برنامه تعداد کامنتهای هر عکس و تعداد کامنتای جواب داده شده و بدون جواب رو نشون میده و واسه سیستم عامل iOS طراحی شده.

۳- InstaFollow

بعضی وقتا ممکنه کنجکاو شید که کی از لیست دنبال کنندگان شما خارج شده، چه کسائی تازگیا به این لیست اضافه شدن.

این برنامه هم اینکه لیست آدمایی رو که به صورت یه طرفه شما رو دنبال می کنن و یا شما اونا رو دنبال می کنین رو هم نشون میده. این برنامه واسه هر دو سیستم عامل اندورید و iOS قابل نصبه.

۴- InstaMessage

این نوشته را هم بخوانید :   طرحی جدید و بامزه از تابلوی «مونالیزا»+تصاویر

اگه نمی خواین نظری رو به صورت عمومی زیر یه عکس بذارین، این برنامه به شما کمک می کنه که نظرتون رو به صورت خصوصی به دیگر کاربران بفرستید.

هم اینکه به شما اجازه میده با کاربرانی که در منطقه ای نزدیک به شمان هم رابطه برقرار کنین. این اپلیکیشن هم واسه هر دو سیسستم عامل اندروید و iOS طراحی شده.

۵- Textgram

بعضی وقتا گذاشتن یه عکس به تنهایی نمی تونه تموم مطلبی رو که تو ذهن شما میگذره بگه. پس می تونین با به کار گیری این برنامه مطالبی رو به شکل عکس روی اینستاگرام منتشر کنین.

کلمه ها رو تایپ کنین و بعد شکلک و جلوه به اون اضافه کرده و اندازه و طراحی خط رو هم تغییر بدین و درآخر نتیجه رو با دوستانتون به اشتراک بذارین. این برنامه واسه سیستم عامل اندروید طراحی شده اما در iOS هم برنامه مشابهی رو میشه پیدا کرد.

۶- InstaSize

اگه از اینکه چاره ای ندارین عکسای باارزشتان رو واسه قرار دادن در اینستاگرام ببرین ناراضی هستین، این برنامه رو امتحان کنین. این برنامه به شما اجازه میده با تغییر اندازه عکس دیگه مجبور به بریدن بخشی از اون نباشین.   واسه هر دو سیستم عامل اندروید و iOS قابل استفاده س.

۷-  InstaPicFrame

بعضی وقتا ترکیب چند عکس جور واجور بهتر از یه عکس ساده می تونه یه داستان رو بگه. با به کار گیری این برنامه چند عکس رو به شکل یه عکس با همدیگه ترکیب کنین و بعد اونو به اشتراک بذارین. این برنامه فقط واسه سیستم عامل اندروید طراحی شده.