نکات قابل توجه در خصوص دستگاه های نظافتی

 

امروزه برای نظافت و شستشوی محیط های مختلف از دستگاه های نظافتی مکانیزه استفاده می شود. این دستگاه ها با سرعت بخشیدن به نظافت و آسان کردن این کار برای نیروهای خدماتی، از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند و رضایت همگان را در بر خواهند داشت. اسکرابر یا کف شوی صنعتی یکی از دستگاه های نظافتی است که در محیط های صنعتی و غیر صنعتی برای شستشوی سطوح کف به کار برده می شود. کف شوی صنعتی که به صورت دو مدل دستی و سرنشین دار طراحی شده است دارای انواع مختلف با ابعاد متفاوتی می باشد که متناسب با وسعت و برخی ویژگی های محیط انتخاب می گردد. منبع تغذیه در برخی کف شوی صنعتی ها برق شهری و برخی باتری می باشد. در هنگام استفاده از اسکرابر رعایت برخی نکات لازم است تا بتوان از دستگاه به خوبی نگهداری نمود و طول عمر آن را افزایش داد. با نگهداری مناسب از دستگاه کف شوی صنعتی می توان از برخی خرابی های احتمالی جزئی جلوگیری کرد تا موجب خرابی ها و هزینه های بیشتری نگردد.

 

موارد قابل توجه در انتخاب کارواش صنعتی

انتخاب دستگاه کارواش صنعتی حتما باید با آگاهی کامل انجام شود زیرا دستگاه مناسب علاوه بر اینکه می تواند آلودگی ها را به خوبی شستشو دهد، همچنین از نظر اقتصادی نیز به صرفه است. انتخاب دستگاه کارواش صنعتی مناسب ممکن است کیفیت مناسبی پس از شستشو در اختیار ما قرار ندهد همچنین ممکن است با آسیب رساندن به سطح باعث ایجاد خسارت و همچنین هزینه های زیاد نیز بگردد. بنابراین با توجه به چند مورد می توان دستگاهی مناسب با محیط با بیشترین بازدهی و کمترین هزینه انتخاب نمود. اولین مورد در انتخاب کارواش صنعتی مناسب این است که باید مشخص شود که چه سطحی باید شستشو شود. دومین مورد مشخص شدن محیط مورد نظر و سپس سومین مورد مدت زمان شستشو و میزان استفاده از دستگاه می باشد. پس از مشخص شدن این سه مورد می توان دستگاه کارواش صنعتی مناسب را انتخاب نمود.

این نوشته را هم بخوانید :
طرح های خنده دار و جالب برای صابون

 

ترولی نظافتی چیست و چه کاربردی دارد؟

ترولی نظافتی یا ترولی سطل و تی از ماده پلاستیکی پلی پروپیلن تولید شده است که ضد ضربه بوده و قابلیت بازیافت دارد. ترولی  به چرخ های روان مجهز می باشد که حرکت آن را در فضاهای محدود و کم عرض آسان می سازد. ترولی دارای انواع مختلفی است که در اینجا ترولی نظافتی معرفی می گردد. ساده ترین مدل های ترولی از سطل های جداگانه و سیستم آبگیر برخوردار هستند و به مدل های پیشرفته ترین علاوه بر این اجزا لوازم جانبی کاربردی همانند نگهدارنده کیسه زباله، محفظه حمل مواد شوینده و ابزار نظافت، سبد جانبی و … افزوده شده است. تی مسطح میکروفایبر نه تنها برای شستشوی سطوح کف بلکه برای نظافت سطوح عمودی مانند دیوارها، شیشه ها، درب آسانسور و … کاربرد دارد. بنابراین ترولی نظافتی نه تنها مجهز به سطل و آبگیر است بلکه می تواند مجموعه ای کامل از تجهیزات نظافتی باشد که کاملا کاربردی است.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*