معرفی بازی Gun Strider؛ سیاه پوشان

شنیدین بعضیا جوجه رو رنگ می کنن و جای قناری میفروشن؟ واسه Gun Strider هم می تونیم همین حکایت رو بگیم. فرقش اینه که جوجه ای از اون حرف می زنیم، توانایی هاش کم از بقیه پرندگان نیس. Dreamotion واسه ساخت اپلیکیشن Gun Strider و کسب موفقیت از ایده بسیار جالبی استفاده کرده. اگه از تغییرات کم اما مثبت این عنوان عامل بگیریم، مکانیزمای گیم پلی ساخته Dreamotion رو تا الان بارها دیده ایم.

اما پیشرفت دهنده با به کار گیری یه سبک گرافیکی متفاوت و انیمیشنای مهیج تونسته تجربه ای رو به بازیکنا هدیه بده که انگار مشابهش رو نداشتن. فهمیدین؟ شاید المانای گیم پلی هم به خودی خود جذاب بوده و تماشاگر تفاوتایی بین Gun Strider با اپلیکیشنای مشابه باشیم ولی پیشرفت دهنده تصمیم گرفته تا بیشتر وقتش رو روی بخشای دیداری این عنوان بزاره.

راستش رو بخواین از دیدگاه ما، اونا سیاست خوبی رو واسه پیشرفت این عنوان پیش گرفتن و بازخوردهای مثبت بازیکنا هم نشون میدن که Dreamotion به هدفش رسیده. مطمئنا اولین بخشی که با انجام Gun Strider به اون اطلاع کامل پیدا می کنین گرافیک میشه. به واسطه رنگ بندی باحال، محیطای تاریک و طراحی خوب شخصیتا انتظاری جز این نمی تونیم داشته باشیم.

حالا خوبیش اینه پیشرفت دهنده با منطقه های متفاوت هم تونسته تا این جذابیت رو واسه چندین ساعت حفظ کنه. دومین المان Gun Strider که قبل از بقیه هنگام مبارزات خودشو نشون میده، انیمیشنای حرکت شخصیت اصلیه. قبل از پرداخت به این مسئله، بیایید اول نگاهی به مکانیزمای گیم پلی بندازیم. ساخته Dreamotion شما رو بین دسته ای دشمنان جور واجور قرار داده و باید اونا رو شکست بدین. واسه این کار هم کافیه روی آنتاگونیستا کلیک کنین تا کاراکتر داستان به اونا شلیک کنه.

مکانیزمایی تکراری که با تواناییای شخصیت داستان رنگ و بویی متفاوت به خود گرفتن. با شلیکای همیشگی، کاراکتر حرکتای جالبی انجام داده و جدا از این، می تونین از قدرتایی مثل آهسته کردن زمان استفاده کنین. فقط مراقب باشین تا به آدمای بی گناه شلیک نکنین. چون مثل Hopeless 1، بعضی وقتا اونا ناخواسته به محیط مبارزات اومده و کشتن مردم هم طبعات خودشو داره.

واسه کسائی که خیلی خواهان عناوینی با ریتم آهسته نیستن و میخوان به سرعت دشمنای زیادی رو بکشن، Gun Strider مطمئنا با سبک گرافیکی خوب و بدلکاریای شخصیت اصلی سرگرم کننده س. تنها یادتون نره که واسه تجربه این اپلیکیشن نیازمند اینترنت هستین. ساخته Dreamotion رو می تونین الان واسه دیوایسای اندرویدی و آی دیوایسا دانلود کنین.

Gun Strider

  • Gun Strider
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Dreamotion Inc
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۱۸ / ۳۹٫۴ مگابایت

دانلود

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*