معرفی بازی Dream City: Metropolis؛ رویای شهرسازی

برخوردهای احساسی همیشه یه مسئله شخصی نیستن. بعضی وقتا اینجور رفتارهایی می تونن بازتابای گسترده تری داشته و طیف بیشتری از مردم رو هم تحت تاثیر بذارن. چون دور و بر بازیای موبایل حرف می زنیم پس صحبتای خود رو هم محدود به همین بخش می کنیم؛ تا الان چندین عنوان دیدین با وجود المانای سرگرم کننده ای که دارن امتیازهای پایینی به دشت می کنن؟ این مسئله بیشتر به همون برخورد ابتدایی برمیگرده.

مخاطب توقع داره بازی بعضی المانای پایه ای سبک رو نداشته و با سلیقه اون جور در بیاد. معرفی بازی آرامش Abyssrium رو که از یاد نبرده اید؟ اون جا هم با بیانی دیگه اشاره ای کوتاه به این رفتارها کردیم. ولی شاید هیچ کدوم نتونن به اندازه Dream City: Metropolis عجیب به نظر می رسن. هنوز تونستیه ایم امتیازات پایین این عنوان از دیدگاه کاربرهای ایرونی رو هضم کنیم. با ما و معرفی امروز همراه باشین تا بدونین Dream City لیاقتی بیشتر داره.

شرط اصلی ساخت بناهای بیشتر پیشرفت سطح خوده. پس تلاش کنین در زمان مناسب ساختمون مرکزی یا City Hall رو پیشرفت بدین. نکته باحال اینجاس با کمی جلو رفتن توانایی ساخت بناهای مشهور جهان از جمله برج ایفل رو دارین.

آزادی، آزادی و آزادی؛ بارها گفتیم مهمترین المان موفقیت بازیای مدیریتی به باز گذاشتن دست مخاطب برمیگرده. بازیکن باید احساس کنه استقلال داشته و بدونه که می تونه بین بخشای جورواجور، چیزی که می خواد رو انتخاب کنه. Dream City: Metropolis در این مورد محدودیتی نداره. بازی شما رو به یه شهردار تبدیل کرده و باید تلاش کنین با ساخت ساختمانای جورواجور، مردم بیشتری رو به سمت شهر خود کشانده و رفاه بیشتری به وجود بیارین.

حالا خوبیش اینه ساختمانا هم تعداد بسیار زیادی داشته و اعتیاد به «پیشرفت» تا مدتا بازیکن رو رها نمیکنه. دومین المان مثبت Dream City رو می تونیم به نام رابطه بین بخشای جورواجور شهر بزنیم. طبیعتا افزایش درآمد نیازمند تولید بعضی محصولاته. نکته اینجاس ساخت بعضی چیزها نیازمند پیش زمینه هایی بوده و باید اول اونا رو انجام بدین. همین مسئله و گسترشش در ادامه بازی موجب می شه تا مخاطب احساس خستگی نکنه.

اول بازی با محدودیتایی همراه هستین ولی با جلو رفتن می تونین ساختمانای بیشتری بسازین؛ مراکز تفریحی، خونه، ساختمانای اداری، تحصیلی و کارخانه. حضور گرافیک رنگارنگ و موسیقی خوشحال هم در افزایش جذابیت بازی نقش مهمی رو اجرا کرده.

جدا از این که به واسطه حضور نام استودیو معروف Storm8 مطمئنیم از این عنوان تا مدتا پشتیبانی شده و مشکلاتش به مرور بر طرف می شه. یادتون باشه Dream City یه عنوان آنلاین بوده و قبل از تجربه ساخته Storm8 به این مسئله دقت کنین. البته اگه از علاقه مندان به بازیای مدیریتی باشین حتما میدونید بیشتر عناوین این سبک نیازمند دسترسی به اینترنت هستن.

واسه سخن پایانی باید بگیم Dream City: Metropolis بازیای مدیریتی رو با تغییری خیلی عجیبی همراه نمی کنه. استودیو سازنده تصمیم گرفته با گسترش المانایی که حساب خود رو پس دادن، تجربه ای اعتیادآور رو به مخاطب هدیه بده که که در این مورد هم کارکرد موفقی داشته. می خواین به یه شهردار مجازی تبدیل شید؟ تجربه بازی رو از دست ندین.

  • Dream City: Metropolis
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Storm8
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹۶٫۵ / ۴۴٫۸ مگابایت

دانلود

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*