معرفی اپلیکیشن Ivy؛ یک سایدبار استثنایی برای اندرویدی ها

به لطف تنظیمات شخصی سازی عالی اندروید، راه های دسترسی سریع به اپلیکیشنا بسیار زیادن. شکلای جور واجور و اقسام لانچر، ویجت، میان بر و سایدبار شما رو کمک می کنن که ساده تر از جستجوی دستی به اپلیکیشن مد نظرتون برسین. اما از بین تموم وسیله موجود شاید کار با سایدبار لذت بخش تر از موارد دیگه باشه، خصوصا واسه گجتایی که نمایشگر خمیده و سایدبار پیش فرض ندارن.

سایدبار مثل یه کیف پول می مونه؛ بدون اینکه جای زیادی اشغال کنه می تونین تموم چیزای لازم تون رو در اون گذاشته و در مواقع نیاز به سرعت بیرونش بیارین. اگه همیشه به همچین چیزی احتیاج داشتین، Ivy می تونه وسیله ایده آلی براتون باشه.

Ivy بالاتر از یه سایدبار معمولی واسه دسترسی به اپلیکیشن هاست، چون که توانایی هاش رو در کمتر سایدبار مشابهی دیده بودیم. به عنوان یه سایدبار، Ivy ساعت و تقویم مخصوص خودشو داره که از همه نظر (اندازه، رنگ، فونت و …) میشه اونو شخصی سازی کرد.

اما چیزی که باعث شده اونو یه سایدبار استثنایی بدونیم، پشتیبانی از فیدای RSS و ویجت هاست. در واقع با بیرون کشیدن Ivy از گوشه صفحه در محیط یه مینی لانچر قرار می گیرین که خیلی از احتیاجات شما رو برطرف می کنه.

روی ستون بغل دستی این سایدبار، می تونین اپلیکیشنای لازم تون رو قرار بدین. یه سوایپ دیگه روی ستون هم مخاطبین مهم شما رو نمایان می کنه تا با یه اشاره بتونین با اونا تماس بگیرین.

اگه دوست دارین با بیرون کشیدن سایدبار، نگاه سریعی به وضعیت هوا داشته باشین هم امکان قرار دادن ویجت در نوار پایین صفحه آماده شده. فرقی نمی کنه که این ویجت واسه چه اپلیکیشنی باشه، هر چی بخواین رو می تونین به نوار پایین صفحه Ivy اضافه کنین.

در مورد فیدهای RSS هم همینطور. Ivy واسه پوشش اخبار سیاسی، اقتصادی، تکنولوژی و … چندین فید به شما پیشنهاد می کنه اما میتونین فید وبسایتای محبوب تون رو هم در پایین صفحه سایدبار بخونین. Ivy تیتر خبرها رو مثل زیرنویسای متحرک شبکه های خبری به نمایش میذاره، خصوصیتی بسیار به درد بخور که در کمتر اپی نمونه اش رو دیده بودیم.

همه ویژگیایی که گفتیم هم تنظیمات مخصوص خود رو دارن. با دستکاری تنظیمات شخصی سازی می تونین ظاهر Ivy رو به شکل دلخواه خودتون درآرین. Ivy حالا خوبیش اینه هیچ گونه تبلیغاتی نداره و هزینه ای هم واسه خدماتش از شما دریافت نمی کنه، هر چند می تونین با اهدای کمکای مالی حامی پیشرفت دهندگان خلاقش باشین.

با تموم این اوصاف Ivy هر چند امکانات بسیار مفیدی به کاربر ارائه کرده، اما هنوز خیلی سایدبار نرم و روانی نیس و شاید در موبایلای دارای رم پایین کندی محسوسی رو در باز و بسته شدن اون احساس کنین. نکته دیگه این که فعالسازی تموم امکانات اون می تونه مصرف باتری گجت رو هم زیاد کنه.

پس خوبه که قبل از نصب Ivy به این موضوعات هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین. این سایدبار رو می تونین همین حالا و به رایگان از گوگل پلی دریافت کنین.

(Ivy (Sidebar, Widgets, RSS

  • (Ivy (Sidebar, Widgets, RSS
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Stinger Solutions
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳٫۴ مگابایت

دانلود

در بخش اپلیکیشنای سایت ما بخونین:

ES App Locker؛ محافظ قوی اپلیکیشنا

پنج اپلیکیشن واسه عکاسی مونوکروم

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*