طرز تهیه قهوه و کافه داری با فرکافی

۳d rendering of human brain on technology background represent artificial intelligence and cyber space concept

شاید شما که این مقاله رو دنبال می کنین روش درست کردن قهوه و یا شکلای جور واجور کافی رو دوست دارین. روشنه که قهوه و شکلای جور واجور نوشیدنیای خوشمزه قوانین خاص واسه جفت و جور خودشون دارن. قوانینی که دقت کردن به اون می تونه طعم و مزه این نوشیدنیا رو به شکل چشم گیری عوض کنه و هنگام نوشیدن لذت بیشتری از اون ببرین. سایت فرکافی یه سایت منبع واسه کافه داری هم اینکه علاقه مندان به دانستنیای تغذیه و آشپزیه. و در اون می تونین آموزشای زیادی درباره روش درست کردن غذا و نوشیدنی از جمله قهوه رو دنبال کنین.

روش درست کردن قهوه

روش درست کردن قهوه و کافه داری

روش درست کردن قهوه های جور واجور

قهوه ها شکلای جور واجور مختلفی دارن معمولا ده ها نوع قهوه در کافه های ایران و جهان جفت و جور می شه. قهوه هایی با اسمای: قهوه اسپرسو ، کافه لاته، قهوه ترک، قهوه فرانسه، کاپوچینو و … شاید در اول فکر کنین طرز ساخت قهوه خیلی سخت و وقت گیر باشه. نگران نباشین درست کردن قهوه اونقدر که فکر می کنین آسونه! شما اول باید انتخاب کنین کدوم قهوه رو بیشتر دوست دارین؟ سایت فرکافی به نشانی ۴Coffee.ir مقالات جور واجور واسه شما تدارک دیده و شما با مراجعه به این سایت کافه داری و تغذیه می تونین با در نظر گرفتن ذائقه خود روش درست کردن قهوه های جورواجور رو  بخونین.

روش درست کردن غذاهای ایرونی و شکلای جور واجور کباب

غذاهای خوشمزه ایرونی هم هر کدوم ملزومات و روشای جور واجور واسه جفت و جور دارن. دستور پخت غذای سنتی ایرونی مانند نیاز به تجارب و نکات ریز و درشتی داره که این موارد هم در سایت فرکافی قرار گرفته شده. سایت فرکافی با مقالات آموزش روش درست کردن غذاهای ایرونی می تونه گزینه ای خوب واسه کافه داران ، رستوران داران و یا علاقه مندان به آشپزی باشه.

روش درست کردن کباب دیگی

روش درست کردن کباب دیگی

شکلای جور واجور کباب، غذاهای سنتی ایرونی، تابه ها و… که دستورالعمل و دستور پخت غذاها به طور کامل همراه با عکس و توضیحات در اختیار کاربران این سایت قرار گرفته. هم اینکه تیم سایت کافه رستوران فرکافی از علاقه مندان دعوت می کنه تا درصورتی که طرز پخت غذای مورد نظر یا روش درست کردن قهوه خاص خود رو در سایت پیدا نکردن ، درخواست اونو واسه تیم فرکافی ارسال کنن تا در اسرع وقت در سایت قرار گیرد.

منبع : 

اندازه مصرف کافئین در روز

خواص قهوه سبز واسه لاغری