آموزشی

طرز تا زدن و چیدن لباس در چمدان

طرز چیدن لباس در چمدون

وقتی که قصد سفر دارین، ممکنه جمع کردن لباس ها و وسایل لازم، ذهنتون رو به خود مشغول کنه. مخصوصا وقتی که می خواهید لباس های یه هفته ی خود رو درون یه ساک مسافرتی جا بدین.

به گزارش آلامتو به نقل از سرخاب سفیداب؛ لوله کردن و پیچوندن لباس ها به مراتب راه حل مناسب تری نسبت به تا کردن اوناس. چون اینکار فضای بیشتری رو در چمدون در اختیار شما قرار می دهد. هم اینکه این روش، از چروک شدن لباس ها در چمدون جلوگیری می کنه و وقتی که به مقصد رسیدید، دیگه مجبور نیستین تموم لباس هاتون رو دوباره اتو کنین.

قدم اول: شروع چیدن لباس در چمدون

از لباسای بزرگ تر شروع کنین و اونا رو در ته ساک یا چمدانتان بذارین. به خاطر افزایش فضا، بزرگ ترها رو در ته ساک و لباس های کوچیک تر رو رو قرار می بدیم.

قدم دوم: تا زدن شلوار

شلوارهایتان رو از وسط به درازا تا کنین. بعد از انتهای شلوار شروع کرده و اون رو به سمت بالا لوله کنین. حالا شلوارهای لوله شده رو ته ساک بذارین.

قدم سوم: چیدن تی شرت و بلوز

تی شرت ها و بلوزها رو از وسط به درازا تا کرده و اگه امکانش هست دوباره از وسط یه تای دیگه بزنین. از قسمت پایین بلوزها شروع کرده و اون رو به سمت یقه بپیچونید. حالا بلوزهای لوله شده رو در لایه ی بعدی روی شلوارها بذارین.

قدم چهارم: چیدن لباس زیر

لباس های زیر رو هم روی لباس های تا و لوله شده قرار می بدیم. از وسط تا کنین و بعد اونا رو لوله کنین.

قدم پنجم: تا زدن کت و پیراهن

کت ها، پیراهن های مردونه و دیگه لباس های رسمی رو روی لباس های لوله شده در چمدون بذارین. لوله کردن و پیچوندن این لباس ها ممکنه باعث از شکل افتادن یقه یا قسمت های دیگه لباس شه. پس این جور لباس ها رو تا کرده و روی لباس های لوله شده بذارین.

توجه

اگه می خواهید کفش هاتون رو هم کنار لباس هاتون در چمدون بذارین، می تونید از فضای موجود در داخل کفش ها هم استفاده کنین و لباس های رل شده کوچیک رو در اونجا بذارین!

بهترین محافظ اشعه UV در رژیم غذایی چیه؟

راهنمای انتخاب برس مناسب موی شما

سرخاب سفیداب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *