طرز استفاده از کرم صورت

As-apply-face-creams

اگه مطمئن نیستین که چیجوری باید از کرم صورتتون استفاده کنین، در این راهنما روش به کار گیری اونو خواهید آموخت. شاید وقتی که در مورد روش درست واسه به کار گیری کرم صورت صحبت می کنیم، براتون کمی عجیب باشه، اما واقعا روش هایی هست!

بسیار ، بیایید ببینیم چه کارایی باید انجام بدین؟

اول صورتتون رو بشورید

مهم نیس چه وقتی از شبونه روز می خواهید کرم صورتتون رو استفاده کنین، بهرحال باید قبلش صورتتون رو بشورید. اینجوری از شر عرق، دوده، آرایش و هر چیز دیگری خلاص می شید. این کار اجازه میده تا کرم به منافذ پوستتون داخل شده و معجزه کنه. هم اینکه حواستون باشه که از پاک کننده های صورت ملایم استفاده کنین.

استفاده روی پوست مرطوب

همیشه کرم صورتتون رو روی پوست رطوبت دار بمالید. اگه بخواین صبر کنین تا پوستتون به طور کامل خشک شه، کرمتان تاثیری نمی ذاره. وقتی که کرما روی پوست مرطوب مالیده شن، بهتر می تونن رطوبت پوست رو حفظ کنن. بعد از تموم شدن کار، با تماس ملایم هوله، پوستتون رو خشک کنین.

مقادیر کمی کرم استفاده کنین

بهترین روش به کار گیری کرم صورت اینه که از مقادیر کم استفاده کنین. به کار گیری مقدار زیادی کرم، همیشه نتیجه ی بهتری نخواد داشت، بلکه فقط زمان بیشتری از شما می گیره. پوست شما بجای اینکه چرب و چسبناک شه، باید کرم رو به خود جذب کنه.

کرم رو با نوک انگشت به پوستتون بزنین

این نوشته را هم بخوانید :   طرز تهیه استیک بره با برنج زعفرانی

بجای اینکه انگشتتون رو در قوطی کرم فرو کنین و به پوستتون بمالید، کرم رو به شکل نقاطی کوچیک در سراسر صورتتون بذارین. اون وقت به آرومی پوستتون رو ماساژ بدید و کرم رو در سطح پوست پخش کنین. اینجوری می تونی کرم رو به هر بخشی از صورتتون بمالید.

بهترین روش های کاهش چین و چروک پوست صورت

واسه پیر نشدن چه کنیم؟

زیبایی پوست سرخاب سفیداب سلامت پوست

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*