طرح های تشویقی جدید رایتل

۳d illustration of compass background

رایتل rightel

در ادامه معرفی بسته های مقرون به صرفه ی اینترنت رایتل، دو بسته ی اینترنتی جدید ۷ و ۱۲ گیگابایتی ماهانه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، در ادامه ارائه ی بسته های اینترنت جدید واسه مشترکین پرمصرف رایتل، این اپراتور دو بسته جدید دیگه رو معرفی و عرضه کرد.

براساس این گزارش، بسته های نامبرده فقط واسه سیم کارت دیتای رایتل قابل فعال سازیه.

رایتل در یکی از بسته ها رایتل امکان به کار گیری ۷ گیگابایت اینترنت به همراه ۷ گیگابایت هدیه در ساعات افت مصرف رو با پرداخت ۲۸ هزار تومن و به صورت ۳۰ روزه جفت و جور کرده.

در بسته ی دوم مشترکینی که نیاز به حجم ترافیک بیشتری در طول ماه دارن می تونن از ۱۲ گیگابایت اینترنت به همراه ۱۲ گیگابایت هدیه در ساعات افت مصرف با پرداخت ۴۰ هزار تومن بهره مند شن.

رایتل هفته ی گذشته و پس از وعده ی مدیرعامل خود مبنی بر کاهش قیمت ها مبادرت به ارائه ی بسته ۱۵ هزار تومانی با ۳ گیگابایت به همراه ۳ گیگابایت هدیه در ساعات افت مصرف و واسه همه سیم کارت های خود کرد.

جالبه بدونین علاقه مندان به به کار گیری بسته های جدید رایتل که تا الان سیم کارت دیتا نداشته ان می تونن در فروش پاییزی رایتل، با خرید بسته های ابتدایی سیم کارت دیتا به همراه تخفیف در ارائه ی سیم کارت دیتا و مودمای همراه رایتل دست به کار شن.


در صورت تمایل به خرید شارژ رایتل می تونین به سایت RightelRecharge مراجعه کرده و از خدماتی مانند اتوشارژ رایتل استفاده کنین.

عرضه تموم خدمات در فروشگاه های رایتل

پوشش رایتل به ۴۰۰ شهر رسید

رایتل