طراح اصلی انفجار ۱۱ سپتامبر فاش شد

Aerial view of empty two lane road with opposite direction arrows

مرکز پژوهشی «Press Pakalert» در جدیدترین گزارش خود با عنوان «اسراییل اجرا کننده حوادث تروریستی ۱۱ سپتامبر»، معلوم کرد: سازمان اطلاعات و امنیت رژیم صهیونیستی ـ موساد ـ طراح و اجرا کننده عملیات ۱۱ سپتامبر بوده.

طراح اصلی 11 سپتامبر رو معلوم شد

مرکز پژوهشی Press Pakalert همیشه پرونده های جنجالی در سراسر جهان رو پیگیری و در مورد اون گزارشایی منتشر کرده. این مرکز در مورد پرونده حادثه ۱۱ سپتامبر هم به اخبار و اطلاعاتی که مربوط به ۲۵ سال پیشه تکیه کرده و به اینجور نتیجه ای رسیده.

Press Pakalert در گزارش خود نوشت: براساس اخبار و اطلاعاتی که ما در اختیار داریم یه صهیونیست افراطی به نام «ایسر هارئیل» که عضو ارشد استخبارات صهیونیستی به حساب می رفت، طراح اصلی حوادث ۱۱ سپتامبر بوده. ایشون از سال ۱۹۵۲ تا ۱۹۶۳ میلادی مدیریت دو سازمان امنیت صهیونیستی «شین بت» و «موساد» رو رو دوش داشته.

این گزارش در ادامه اضافه کرد: «ایسر هارئیل» طرح خود رو ۲۲ سال پیش واسه «مایکل ایوانز» که یه مسیحی آمریکایی طرفدار اسرائیل بوده، توضیح داده و هدف از اجرا عملیات ۱۱ سپتامبر رو گفته بود.

براساس گزارش Press Pakalert، «مایکل ایوانز» در ۲۳ سپتامبر ۱۹۷۹ میلادی به سرزمینای اشغالی سفر کرد و با «ایسر هارئیل» دیدار و گفت و گویی داشت. در اون دیدار که «ایوانز» به خوردن شام مهمون «هارئیل» بود، این افسر صهیونیست طرح خود رو واسه دوست آمریکاییش گفت. در اون مهمونی شام، «روفن هشت» مشاور ارشدنخست وزیر وقت صهیونیستی «مناحیم بیگن» هم حضور داشت.

جالبه بدونین از زمان وقوع حادثه ۱۱ سپتامبر تا الان صدها بلکه هزاران کارشناس بین المللی در مورد این حادثه و اهداف اصلی اون نظر دادن اما بیشترین نکته ای که میشه بدون در نظر گرفتن عامل اجرایی این حادثه، به اون اشاره کرد اینه که مطمئنا هدف اصلی از اون ایجاد بهونه ای واسه مورد حمله قرار دادن مسلمانان و دین روشن کننده اسلامه.

 

بازنشر : آلامتو

به نقل از :