آموزشی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت امروزه یکی از مهم ترین ابزارای گسترش کسب و کارا در دنیای اینترنت بشمار میره. از این رو طراحی سایت واسه شرکتا یکی از ابزارای بسیار مهمی در دنیای اینترنت بشمار میره .

در طراحی سایت شما باید نکات و موضوعات بسیار مهمی رو مورد توجه بذارین . داشتن ورژن موبایل ، رعایت اصول سئو ، رعایت استانداردای طراحی سایت از جمله موضوعاتیه که در طراحی سایت باید روش زوم کرد .

در این مقاله می خوایم در مورد ویژگیای یه سایت موفق رو مورد بررسی بذاریم .

طراحی سایت شرکتی شروعی در فضای مجازی

اولین قدم موثر واسه حضور در دنیای اینترنت و به کار گیری این فناوری ساخت سایت شرکتیه. با فرصتایی که طراحی سایت شرکتی واسه صاحبانش ، در دنیای اینترنت جفت و جور می کنه راه گسترش شرکت و ورود به بازارای جدید رو صاف تر کرده و این سایت به عنوان شناسنامه اینترنتی شرکت، معرفی کننده کار و کاسبی شما در میدون جهانی و بین المللی هستش.شما می تونین در این سایت به معرفی شرکت پرداخته، رزومه کاری و اهدافی که دارین رو گفته و کار و کاسبی خود رو گسترش بدید.

امکانات و ویژگیای طراحی سایت شرکتی

هر سایت باتوجه به هدفی که ساخته می شه ، امکانات و ویژگیای خاصی رو در اختیار صاحبان سایت و بازدیدکنندگانش قرار میده. در این قسمت به بررسی امکانات و ویژگیای طراحی سایت شرکتی می پردازیم ، نیاز به توضیحه که همه این امکانات دارای توانایی شخصی سازی و اختصاصی شدن رو دارندر طراحی سایت شرکتی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

در ادامه به بررسی نکاتی می پردازیم که رعایت اونا چگونگی کارکرد سایت رو بهتر کرده و باعث می شن موتورای جستجو راحت تر سایت ما رو شناسایی کرده و بازدید کنندگان هم از اون راضی باشن.

۱-      به کار گیری استانداردای طراحی سایت

سرعت لود صفحات ، محل قرار گرفتن منوای سایت ، چگونگی تقسیم بندی ، بخش بندی سایت و.. در استانداردای طراحی سایت تعیین می شن. علاوه بر اینکه سرعت لود صفحات واسه موتورای جستجو مهم بوده و یکی از معیارای رتبه بندی سایت در یافته های جستجوئه ، واسه کاربران و بازدید کنندگان هم از اهمیت خاص ای برخوردارده (مخصوصا وقتی که اندازه سرعت اینترنت کاربران پایین باشه). با استفاده استانداردای طراحی سایت ، این مشکل خیلی راحت حل شده و چگونگی چینش مطالب ، تصاویر ، منوا و زیر منوا براساس اصول و قوانین ریاضی و مهندسی روی  سایت اجرا می شه.

 نصاویر در طراحی سایت هم اهمیت خاص ای داشته و نقش اصلی جذابیت سایت رو رو دوش داره که باید طبق اصول و استاداردای طراحی سایت انجام شه تا علاوه بر زیبایی ظاهر ، سرعت لود صفحات رو پایین نیاورد.

۲-      طراحی سایت شرکتی براساس اصول سئو

سئو سایت google-seo

یکی از نکات مهمی که در طراحی سایت شرکتی باید به اون توجه ویژه های شه ،طراحی سایت براساس سئو سایت  هستش. اگه طراحی سایت شرکتی از همون اول براساس اصول سئو و بهینه سازی سایت باشه، موتورای جستجو سایت ما رو راحت تر جستجو و شناسایی کرده و در ادامه ، کار  سئو سایت و بهینه سازی سایت راحت تر و سریع تر بوده و هزینه کمتری هم داره. شرکت طراحی سایت و سئو سایت اینتن با زیر نظر گرفتن الگوریتمای موتورای جستجو ، آخرین تغییرات اونا رو شناسایی کرده و سایتای خود رو هم بر همین پایه طراحی و اجرا می کنه.

۳-      طراحی سایت شرکتی به صورت چند زبانه و دو زبانه

یکی از موثر ترین و راحت ترین و در عین حال ارزانترین راه های حضور در بازارای جهانی ، طراحی سایت دو زبانه س. از این روش می تونین در کشورای هدف خود هم کار و کاسبی و تجارت خود رو رونق داده و اون رو جهانی ساز کنین.

۴-      طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو

امروزه با گسترده شدن به کار گیری تلفنای همراه هوشمند و تبلتا، بیشتر وب گردیا و گشت و گذارای اینترنتی از این روش انجام شده و انجام شده و طراحی سایت ریسپانسیو به یکی از ملزومات در طراحی سایت شرکتی تبدیل شده.

سئو سایت شرکتی

بعد از طراحی سایت نوبت به سئو سایت شرکتی می رسه. حضور در صفحه اول و یافته های ابتدایی موتورای جستجو مساویه با حفظ مشتریان قدیمی و جذب مشتریان و بازدید کنندگان جدید. در این حالت موتورای جستجو کار تبلیغ و بازاریابی سایت شما رو برعهده گرفته و به عنوان منبع معتبر واسه جستجوی افراد سایت شما رو پیشنهاد میدن.

سئو سایت در کنار وهمراه بقیه روشای بازاریابی اینترنتی مانند: بازاریابی ایمیلی (ایمیل مارکتینگ ، فرستادن ایمیل تبلیغاتی) ، بازاریابی محتوا ، بازار یابی شبکه های اجتماعی ، تبلیغات کلیکی می تونه تاثیر زیادی روی سایت و روند کار و کاسبی شما داشته باشه.

طراحی سایت شرکتی بیشتر واسه چه کسب و کارا و شرکتا مناسبه؟

شاید به نظر برسه که طراحی سایت شرکتی بیشتر واسه شرکتا و سازمانای بزرگ مناسب  تر باشه. ولی واقعیت خلاف این بوده و حتی شرکتایی وجود دارن که شاید در دنیای واقعی حتی نامی از اونا نشنیده باشین اما در دنیای اینترنت به لطف داشتن یه سایت خوب ، یه کار و کاسبی حرفه ای راه انداخته و بسیار موفق هم هستن. همونطور که در بالا هم به این گفته شد: طراحی سایت به عنوان شناسنامه و هویت شرکت شما در فضای اینترنت بوده و اندازه پیشرفت در این بستر گسترده نامحدود و بی پایانه.

از نمونه کارای طراحی و سئو سایت میشه به پروژه تور لحظه آخری لست تورز اشاره کرد .

پیشنهاد هایی واسه طراحی سایت و پیشرفت دهندگان اون

راحت ترین راه ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *