طراحی جدید گوگل تی وی های ۲۰۱۳ ال جی

 در سال ۲۰۱۱ اریک اشمیت پیش بینی کرد که گوگل تی ویا در تابستون امسال، تبدیل به اکثریت تلویزیونای جدیدی به فروش رسیده می شن. هر چند پیش بینی اون امسال به واقعیت ملحق نشد، ولی ۲۰۱۳ می تونه سال شکوفایی و نزدیک شدن هر چی بیشتر گوگل به این هدف باشه.

شرکت LG امروز گوگل تی ایشون های جدید خود واسه سال ۲۰۱۳ رو رونمایی کرد که شامل مدلایی با پنلای ۴۲، ۴۷، ۵۰، ۵۵ و ۶۰ اینچیه و پس حالا مشتریان ۳ انتخاب جدید علاوه بر اندازه های ۴۷ و ۵۵ اینچ که از قبل موجود بود هم دارن.

همونطور که درعکس مشاهده می کنین گوگل تی ایشون ۲۰۱۳ ال جی، طراحی جدیدی رو در قسمت پایه داره و حاشیه دور پنل هم سال به سال به سمت صفر میل می کنه. روی این تلویزیونا پلتفرم نرم افزاری Google TV 3.0 نصبه و قابلیتایی مانند دستورات صوتی ساده و پیشنهاد خودکار محتواها، اپلیکیشنا و بازیای کلود رو به کاربر ارائه می کنه.

قراره این تلویزیونا واسه اولین بار در CES 2013 به نمایش عمومی در آیند و واسه داشتن مشخصات بیشتر و البته قیمت اونا باید تا اون موقع صبر کنیم.

در کنار این مطلب بد نیس از مجیک ریموت ۲۰۱۳ ال جی هم نام ببریم که چند روز پیش معرفی شد و کاربر با به کار گیری اون می تونه نوعای جورواجور تلویزیونای هوشمند، ست-تاپ باکسای تلویزیونی، و هم پخش کننده های صوتی و تصویری رو کنترل کنه.

۲۰ شغل با بیشترین درآمد در شرکت گوگل

دانستنیایی درباره گوگل

نارنجی گوگل

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*