طراحی بی نظیر و خیره کننده مدل LF LC لکسوس + عکس

طراحی LF-LC یه طراحی عالی و خیره کننده س که هر کسی رو محو خود می کنه که با قیمتی بسیار بالاتر از دیگر رقیبانی چون فراری F430 و Audi R8V10 و پورشه ۹۱۱ GT2 و مرسدس بنز SLS AMG به فروش می رسه .

شرکت لکسوس پس از ۲۰ سال موفقیت در مورد عرضه خودروهای لوکس سواری در سال ۲۰۱۰ مبادرت به تولید یه خودروی سوپر اسپرت به نام LFA کرد اما  در سال ۲۰۱۲ لکسوس بازم سوپر اسپرت جدیدی به نام LF-LC رو به جهانیان معرفی کرد . در این خودرو تلاش شده تا علاوه بر داشتن خصوصیات یه خودروی اسپرت راحتی و رفاهی که مشتریان از لکسوس انتظار داردن هم برآورده شه .

طراحی LF-LC یه طراحی عالی و خیره کننده س که هر کسی رو محو خودش میکنه که با قیمتی بسیار بالاتر از دیگر رقیبانی چون فراری F430 و Audi R8V10 و پورشه ۹۱۱ GT2 و مرسدس بنز SLS AMG به فروش میرسه که دلیل اون کاربرد زیاد فیبر کربن , آلومینوم و تیتانیوم و امکانات رفاهی فوق العاده اون هستش .

به هر حال نکته مهم در رونمایی این خودرو خط و نشون کشیدن تویوتا واسه دیگه سوپر اسپرت سازان بزرگ دنیا هستش . با رونمایی این خودرو تویوتا و دیگه اسپرت سازان دنیا احساس خطر کردن و به فکر تولید خودرویی بالاتر از لکسوس هستن .

البته نگفته نمونه که این خودرو به دلیل قیمت بسیار بالاتر از خودروهای لوکس موجود ، افراد خاصی رو واسه خریدش طلب میکنه . که دلیل این قیمت زیاد هم در بالا گفته شده .

جام نیوز

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*