طراحان ایرانی ـ آمریکایی لباس «ال چاپو» + عکس

قبل از دستگیری ال چاپو بزرگ ترین قاچاقچی و جنایتکار تحت تعقیب جهان، تصویری از گفت و گوی اون با شون پن بازیگر و کارگردان آمریکایی منتشر شد که در اون تصویر، این قاچاقچی پوشش خاصی رو بر تن داشت؛ پوششی که از راه دو طراح لباس ایرونی در امریکا عرضه شده بود و حال با دستگیری ال پاچو، این لباسا با طیف بزرگی از مشتریان مواجه شده.

به گزارش تابناک خواکین گوزمن لوئرا معروف به ال چاپو، بزرگ ترین قاچاقچی موادمخدر جهان که یه مدت قبل از زندانی فوق امنیتی فرار کرده بود، چندی پس از اینکه با شون پن بازیگر و کارگردان گفت و گویی واسه مجله رولینگ استون انجام داد، در مکزیک دستگیر شد تا بزرگ ترین زندانی تحت تعقیب جهان، به پشت میله های زندان برگرده.

این وسط تصویری که قبل از دستگیری این قاچاقچی در حال دست دادن با شون پن منتشر شده بود، حواشی زیادی به دنبال داشت که یکی از مهم ترین این حواشی، استقبال بسیار گسترده از این تی شرتا در آمریکا بود، طوریکه تولیدکننده تی شرت ال چاپو با سفارشای خیلی از سراسر آمریکا مواجه شده.

سی ان ان به لس آنجلس و سراغ تولیدکنندگان این تی شرتا رفته که دو داداش ایرونی-آمریکایی هستن. شون استقبال طراح این پیراهن به همراه برادرش سام استقبال با برند «باراباس» این تیشرتای خاص رو طراحی کردن و به بازار فرستاده ان؛ تیشرتایی که قیمت شون مهمه و حالا که ال چاپو بر تن کرده، معروفیت جهانی یافته ان.

سام و شون استقبال

پیراهن ساتن پنبه ای که ال چاپو بر تن کرده، ۱۲۸ دلار قیمت داره و با اینکه بر تن یه مرد بدنام دیده شده اما در آمریکا با اقبال مواجه شده؛ اتفاقی که شاید خیلی عادی نباشه و طبیعتاً انتظار میره لباسایی با استقبال مواجه شه که بر تن ستاره های موسیقی و سینمای آمریکا مشاهده می شه.

سام استقبال درباره دلیل درخواست وسیع مردم واسه خرید این پیراهن که باعث شده گروهی از اونا واسه یه مدت در صف انتظار قرار گیرند، گفت: فکر می کنم مردم به دنبال چیزای منحصر به فرد هستن و اونا شایدً فکر می کنن این تی شرت استثنایی و خاص هستش، چون ال چاپو به جای اینکه یه تی شرت سه یا ده هزار دلاری بپوشد، این تی شرت باراباس رو پوشیده س.

البته برند باراباس با بیشتر از ۵۰۰ نمایندگی در آمریکا، مکزیک، ایتالیا و برزیل و بقیه کشورها، برند نامعلوم ای نیس اما شایدً هیچکی نمی دونست صاحب این برند دو داداش ایرونی-آمریکایی هستن و این دو داداش هم تصور نمی کردن بدین روش مشهور شن.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

تابناک

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*