صعود تیم های رئال مادرید و دورتموند به یک چهارم نهایی

از دور برگشت یه هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا ۲ بازی همزمان از ساعت ۲۳:۱۵ شروع شد که در مهم ترین دیدار تیم فوتبال منچستر یونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان رئال مادرید بود که این بازی در آخر با نتیجه ۲ بر یه به سود رئال مادرید تموم شد.

این بازی در حالی برگزار می شد که منچستر در بازی رفت موفق شده بود در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو رئال مادرید رو یه بر یه متوقف کنه. هم اینکه رئال مادرید هم با ۲ پیروزی که برابر حریف سنتی خود در ال کلاسیکو به دست آورده بود با روحیه ای دوبرابر پا به میدون گذاشت.

اتفاق مهم در این بازی نیمکت نشینی وین رونی بود که فرگوسن ولبک رو به این بازیکن ترجیح داده بود.

اولین اتفاق مهم در این نیمه ضربه سر نمانیا ویدیچ بود که با بدشانسی به تیر دروازه خورد و در ادامه هم توپ بوسیله لوپز دروازه بان رئال مادرید روی خط دروازه متوقف شد و وارد دروازه نشد و نیمه اول هم با نتیجه تساوی بدون گل تموم شد.

در اوایل نیمه دوم و در دقیقه ۴۸ در شلوغی محوطه جریمه رئال مادرید این سرخیو راموس دافع رئال مادرید بود که منچستر یونایتد رو یه بر صفر پیش انداخت.

پس از دریافت گل، رئال مادرید حملات زیادی رو روی دروازه منچستر تدارک دید که این وسط داور هم با اخراج نانی در دقیقه ۵۶ به قوهای سپید کمک کرد تا رئالی ها با انگیزه بیشتری به حملات خود ادامه.

این حملات در آخر جواب داد و لوکا مودریچ با شوتی دیدنی در دقیقه ۵۶ گل تساوی رو وارد دروازه منچستر کرد و ۳ دقیقه بعد رونالدو گل دوم رئال رو زد. گلی که رونالدو هم پس از به ثمر رسوندن اون خوشحالی نکرد تا ادای دینی کرده باشه نسبت به تیم و مربی قبلی خود.

در آخر هم حملات منچستر یونایتد روی دروازه رئال نتیجه ای نداد تا رئال مادرید در کل دو بازی با نتیجه ۳ بر ۲ بر منچستر پیروز شده و به یه چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا صعود کنه.

در این بازی پاتریس اونو و کریک از منچستر و آربلوا و کاکا از داور کارت زرد گرفتن. نانی هم در دقیقه ۵۶ با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین مسابقه اخراج شد.

صعود تیمای رئال مادرید و دورتموند به یه چهارم پایانی

در بازی دیگه هم بورسیا دورتموند که در بازی رفت در اوکراین مقابل شاختار دونتسک به تساوی رسیده بود در بازی برگشت و در نیمه اول با نتیجه ۲ بر صفر از این تیم اوکراینی پیش افتاد. گل های این دیدار بوسیله سانتانا ۳۱ و گوتسه ۳۷ واسه دورتموند به ثمر رسید.

صعود تیمای رئال مادرید و دورتموند به یه چهارم پایانی

در نیمه دوم و در دقیقه ۵۹ بلاژیکوفسکی گل سوم دورتموند رو به ثمر رساند تا خیال هواداران رو تا حدودی از واسه صعود راحت کنه. این بازی در آخر با نتیجه ۳ بر صفر به سود دورتموند تموم شد تا دورتموند هم با نتیجه ۵ بر ۲ در کل ۲ بازی بر شاختار پیروز شده و به یه چهارم پایانی صعود کنه.

ورزش ۳

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*