صدای سارق، راز ربودن پول های زوج ۹۰ ساله را فاش کرد

فرمانده انتظامی فلاورجان استان اصفهان از دستگیری دزد سابقه داری که از منزل یه پیرزن و پیرمرد ۹۴ ساله سرقت کرده بود، خبر داد.

سرهنگ محمدرضا خدادوست در گفت وگو با خبرنگار «حوادث»  در تشریح این خبر، گفت: به دنبال شکایت پیرمردی ۹۴ ساله به همراه همسر سالخورده اش مبنی بر این که شخصی وارد منزل اونا شده و به زور وجوه نقد و طلاجات اونا رو به سرقت کرده، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان «فلاورجان» قرار گرفت.

 

ایشون اضافه کرد: با در نظر گرفتن اینکه مالباختگان چهره دزد رو به یاد نمی آوردن و فقط قادر به تشخیص قد و هیکل اون بودن، پلیس به این سرنخ هم بی توجهی نکرده و با بررسیای فراوون تموم متهمان سابقه داری رو که به مشخصات ارائه شده از طرف مالباختگان نزدیک تر بودن رو احضار و با مالباختگان روبرو کردن.

فرمانده انتظامی فلاورجان با بیان اینکه با وجود احضار و روبرو کردن متهمان با مالباختگان، بازم اونا قادر به تشخیص دزد نبودن، گفت: در بین رسیدگی به این پرونده پیرزن شاکی بیان کرد، صدای دزد در ذهنش باقی مونده و از لحن صدا می تونه اون رو شناسایی کنه.

خدادوست با بیان اینکه آخرسر دزد این پرونده با تشخیص صداش از طرف مالباخته شناسایی شد، گفت: با اینحال که اول دزد منکر هر گونه سرقتی بود، اما در روبرو شدن با مدارک، لب به اعتراف گشود و از سرقت به عنف طلاجات و وجوه نقد این پیرزن و پیرمرد سالخورده پرده برداشت.

ایشون با بیان اینکه متهم پس از اعتراف به همراه پرونده واسه سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شد، گفت: کوچیک ترین و حتی به ظاهر بی اهمیت ترین اقدام سارقان می تونه واسه کشف حقیقت سرنخی بزرگ حساب شه

ایسنا دزد

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*