آموزشی

صدای سارق، راز ربودن پول های زوج ۹۰ ساله را فاش کرد

فرمانده انتظامی فلاورجان استان اصفهان از دستگیری دزد سابقه داری که از منزل یه پیرزن و پیرمرد ۹۴ ساله سرقت کرده بود، خبر داد.

سرهنگ محمدرضا خدادوست در گفت وگو با خبرنگار «حوادث»  در تشریح این خبر، گفت: به دنبال شکایت پیرمردی ۹۴ ساله به همراه همسر سالخورده اش مبنی بر این که شخصی وارد منزل اونا شده و به زور وجوه نقد و طلاجات اونا رو به سرقت کرده، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان «فلاورجان» قرار گرفت.

 

ایشون اضافه کرد: با در نظر گرفتن اینکه مالباختگان چهره دزد رو به یاد نمی آوردن و فقط قادر به تشخیص قد و هیکل اون بودن، پلیس به این سرنخ هم بی توجهی نکرده و با بررسیای فراوون تموم متهمان سابقه داری رو که به مشخصات ارائه شده از طرف مالباختگان نزدیک تر بودن رو احضار و با مالباختگان روبرو کردن.

فرمانده انتظامی فلاورجان با بیان اینکه با وجود احضار و روبرو کردن متهمان با مالباختگان، بازم اونا قادر به تشخیص دزد نبودن، گفت: در بین رسیدگی به این پرونده پیرزن شاکی بیان کرد، صدای دزد در ذهنش باقی مونده و از لحن صدا می تونه اون رو شناسایی کنه.

خدادوست با بیان اینکه آخرسر دزد این پرونده با تشخیص صداش از طرف مالباخته شناسایی شد، گفت: با اینحال که اول دزد منکر هر گونه سرقتی بود، اما در روبرو شدن با مدارک، لب به اعتراف گشود و از سرقت به عنف طلاجات و وجوه نقد این پیرزن و پیرمرد سالخورده پرده برداشت.

ایشون با بیان اینکه متهم پس از اعتراف به همراه پرونده واسه سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شد، گفت: کوچیک ترین و حتی به ظاهر بی اهمیت ترین اقدام سارقان می تونه واسه کشف حقیقت سرنخی بزرگ حساب شه

ایسنا دزد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *