دانلود پایانامه کارشناسی ارشد در رابطه با : یکسان سازی انواع بیمه در راستای برابری حقوق شهروندان

دانلود پایانامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :  یکسان سازی انواع بیمه در راستای برابری حقوق شهروندان

تکه ای از متن پایان نامه :

 

بعنوان سهم کارفرما را مبنای نرخ کسر حق بیمه صندوق خود قرار داده می باشد سوالی که در اینجا خود را نشان می دهد این می باشد که آیا دو صندوق بازنشستگی مجزا جهت کارکنان بانک مرکزی و دیگر بانک ها بطور اختصاصی ضروری بنظر می رسد یا خیر؟

 

ارکان تشکیلاتی  صندوق عبارت می باشد از :

الف ـ شورای عالی متشکل از  مدیران عامل شرکت های ملحق شده به صندوق یا نمایندگان
تام الاختیار آنان – نمایندگان منتخب اعضاء  شاغل در شرکت های ملحق شده به صندوق
دو نفر نماینده کانون بازنشستگان.

ب ـ هیأت‌امناء متشکل از هفت نفر عضو اصلی و دو نفر علی البدل منتخب شورای عالی .

پ ـ رئیس کل ، منتخب هیأت‌ امناء.

ت ـ حسابرس (بازرس) ،  منتخب شورای عالی.

بدین ترتیب  مشارکت فعالانه اعضاء در تصمیم‌گیری ها و تعیین سیاست ها و خط مشی‌های کلی صندوق از  طریق  شورای عالی تحقق یافته و  اداره  امور  صندوق  نیز از طریق هیأت‌امناء  منتخب شورای عالی انجام  می‌پذیرد.

شورای سیاست گذاری و راهبردی متشکل از اعضای اصلی و علی البدل هیأت امناء‌ و ده نفر عضو منتخب شورای عالی که حائز ویژگی های ممتاز از بعد دانش ، تجربه ، تخصص و تعهد لازم می باشند در طی سال به نمایندگی از طرف شورای عالی نسبت به بررسی ، تجزیه و تحلیل و کارشناسی مطالب و موضوعات مرتبط به صندوق و نیز موارد تفویض شده از سوی شورای عالی حسب مورد اقدام و اتخاذ تصمیم می نمایند .

به موجب ماده (6) اساسنامه صندوق ، کلیه دارائی های صندوق به  هر مبلغ  و کیفیت متعلق به اعضاء بوده و صرفاً در جهت  تأمین رفاه و حقوق  ایام بازنشستگی و  ازکارافتادگی  اعضاء و حقوق وظیفه بازماندگان آنان به مصرف خواهد رسید.

 

4-3-9: صندوق بازنشستگی شرکت مخابرات ایران

صندوق بازنشستگی شرکت مخابرات ایران یکی دیگر از صنوق های بیمه ایست که جمعیت کوچکی از جمعیت کشور را تحت پوشش قرار داده می باشد که در آن میزان کسور بازنشستگی معادل 21.75 درصد از

 یکسان سازی انواع بیمه در راستای برابری حقوق شهروندان

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه