به روزرسانی سریعتر دیتاهای الگوریتم پنگوئن و پاندا

گوگل: ما در حال تلاش واسه به روزرسانی سریعتر دیتاهای الگوریتم پنگوئن و پاندا هستیم;

گوگل میگه که چندین ماهه که از آخرین به روزرسانی الگوریتم پنگوئن یا الگوریتم پاندا میگذره اما در حال تلاش واسه بروزرسانی هرچه زودتر هستن هرچند قبلا هم این قول رو داده بودن. اما حالا وب مسترها سخت در حال تلاش هستن. اونطور که ما فهمیدیم الگوریتمها ممکنه در سیستم عامل بی درنگ باشن اما کسائی که بوسیله این جرایم الگوریتمی دچار مشکل شدن نمی تونن تا به روزرسانی داده ها سایت خود رو ریکاور کنن. گوگل قبل از منتشر کردن نسخه ۳ پنگوئن اطلاع داد که طوری الگوریتم رو تغییر میدن که سرعت بروزرسانی بیشتری داشته باشن و حالا پس از هشت ماه گوگل هنوز در حال تلاش واسه به روزرسانی سریعتر این دو الگوریتمه. در مورد الگوریتمهای پنگوئن و پاندا، جون مولر تحلیلگر وب مستری گوگل در هنگ اوت گوگل پلاس گفت:” ما شک نداشته باشین در حال تلاش هستیم و می خوایم آپدیتی رو داشته باشیم که سرعت رو ذره ای بهتر و سریعتر کنه.”
“ما اینجا روی آپدیتها کار می کنیم. من زمان موعدی واسه منتشر کردن اون تعیین نمی کنم اما می دونم که تیم داره روی اون کار می کنه. می دونم ناامید کننده س که روی وب سایتتون کلی کار کرده باشین تا این مشکلها رو برطرف کنین. همین روند هم شامل پنگئون می شه که شمارو مجبور به پاک کردن مشکلات اسپم سایت کنه.”
آخرین نسخه به روز شده پاندا Panda 4.1 در تاریخ بیست و پنج سپتامبر و آخرین نسخه رسمی بروزرسانی پنگوئن نسخه ۳ در تاریخ هیجده اکتبر ۲۰۱۴ بوده. هر کدوم از الگوریتمها آپدیتهای کوچیکی حدود یه ماه پس از این تاریخها داشتن اما از اون به بعد هیچ حرکت جدی نداشتن. الان ناشران و وب مسترها با این الگوریتمها اذیت می شن و مشتاقند ببینن با به روزرسانی جدید تا تلاشهای پاک سازیشان مشکلات رتبه دادن گوگل به سایت رو حل می کنه یا خیر.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*