بررسی فاکتورهای سئو سایت

همونجوریکه در مقالات دیگه گفته شد، هدف از ، و در نتیجه جست و جو در موتورهای جست و جوئه و واسه این کار، باید علم کافی داشته باشه تا سایت شما رو به رتبه اول برسونه. اما مطلبی که لازمه بدونین اینه که هر فرد نمی تونه طبق سلیقه خود در خود بکنه بلکه این کار باید براساس قوانین موتورهای جست و جو انجام گیرد.

مثلا، موتور جست و جوی گوگل، فاکتورهایی در حدود ۲۵۰ عدد عامل رو در اختیار قرار میده که باید در محدوده این فاکتورا مبادرت به کنه. از اونجایی که این فاکتورهای سئو سایت بوسیله خود موتورهای جست و جو ارائه می شن، به خاطر همین قانونی هستن ولی اگه کاربران سایتا از روشای دیگه واسه افزایش رتیه خود در موتورهای جست و جو استفاده کنن، این یه جور تقلب هستش.

فاکتورهای قانونی سئو سایت

۱- هر مطلبی که در سایت گذاشته می شه، باید عنوان داشته باشه.
۲- مطالب شما اصلا نباید کپی شده از سایتای دیگه باشه چون از نظر گوگل و موتورهای جست و جوی دیگه، یه جور تقلب هستش.
۳- در داخل عنوان، از کلمات کلیدی استفاده شه و این کلمات کلیدی در داخل متن چندین بار تکرار شه مخصوصا در پاراگراف اول و اخر متن.
۴- متن نباید خیلی کم یا خیلی زیاد باشه. معمولا طول متن رو براساس تعداد کلمات مشخص می کنن که در محدوده ۷۰۰-۴۰۰ کلمه می تونه باشه البته متن به شرطی باید بلند باید که از کیفیت اون کم نشه.
۵- در هر متن، از چند زیر عنوان دیگه هم استفاده کنین.
۶- متن شما باید دارای برچسب باشه. برچسبا در انتهای متن آورده می شن و در داخل انا، کلمات کلیدی که در عنوان و در متن آورده شده، نوشته می شه.
۷- در متون خود از تصاویر استفاده کنین. کیفیت تصاویر باید عالی باشه و تصاویر باید مربوط به متن باشه.
۸- درصورت امکان از نمودارها و جداول اماری واسه معتبر ساختن متن خود استفاده کنین.
۹- قسمت مربوط به بارگذاری مطالب سایت خود رو دسته بندی کنین و هر مطلب رو دسته خود بذارین با این کار، دسترسی به مطلب سریع تر می شه و همین امر، رتبه شما رو بالاتر میبره. مثلا معرفی لوازم خونگی رو در دسته خودشون بذارین.
۱۰- تلاش کنین که صفحات خود رو آپدیت کنین با این کار، بازدید از سایت شما بیشتر می شه.

این نوشته را هم بخوانید :
بررسی تفاوت لینک های Nofollow و Dofollow

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*