بررسی تغییرات روند بارش سالانه، ماهانه و فصلی در دره سفید رود – پایانامه

دانلود پایانامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :  مطالعه تغییرات روند بارش سالانه، ماهانه و فصلی در دره سفید رود

تکه ای از متن پایان نامه :

8- حجم آب سفیدرود در آستانه – برآورد (اختلاف ردیف 5 و 7)      0/4 کیلومتر مکعب

به طور کلی به نظر مهندسین مشاور منابع آب گیلان سفره های آب زیرزمینی جلگه گیلان بسیار گسترده و غنی می باشد و به علت تغذیه خوب و شیب کم سفره ها سطح آب در آنها بالاست و حتی سفره های در حالت اشباع نیز گنجایش زیادی برای جریان نفوذی ندارند. همانطور که اشاره گردید در آبخانه های جلگه رکن اساسی تغذیه را باران تشکیل می دهد. با در نظر داشتن تغذیه کافی سفره ها و میزان بهره برداری از آنها عموماً سفره ها در حال تعادل می باشند. (اصلاح عربانی، 1380، ص 177-167).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1-x : تپه های شنی و اراضی شن زار ساحلی با پستی و بلندی نسبتاً زیاد و شیب نسبتاً کم که دارای خاک‎های شنی عمیق با بافت متوسط تا سنگین بوده و در شمال و شمال شرق محدوده مورد مطالعه مساحت کمی را در نوار ساحلی در بر می گیرد.

2-x: تپه های شنی تثبیت شده که قسمت هایی تحت کشت و زرع بوده و با شیب و پستی و بلندی که دارای خاک های شنی عمیق یکنواخت با رنگ تیره تا قهوه ای تیره رنگ و مواد آلی زیاد بوده و در شمال غربی و شمال شرقی محدوده مورد مطالعه و در اطراف بندرکیاشهر مشاهده می گردد و نقشه شماره 3-6 خاک محدوده مورد مطالعه را نشان می دهد.

 مطالعه تغییرات روند بارش سالانه، ماهانه و فصلی در دره سفید رود

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه