برای دانلود ۴ ابزار سئو یک ثانیه هم معطل نکنید

بزرگ ترین اشتباهی که هر مدیر سایتی می تونه به قیمت افت رتبه سایت خود مرتکب شه تکیه محض بر بایدها و قوانین کلیشه ایه. استاد سئو باشین یا این که تازگیا الفبا سئو رو یاد می گیرید فرقی نداره؛ باید قبول کرد که سئو خصوصا وقتی که سیستم مدیریت محتوا شما وردپرس باشه از طریق هایی وابسته که دانلود اون ها از نون شب هم بعضی وقتا واجب تر می شه!

مخزن وردپرس یه عالمه از وسیله های پرزرق و برق و مدعی سئو هستش که دیدنشون کاربر رو به دانلود و نصب تحریک می کنه؛ اما تموم این وسیله ها اعتبار و لیاقت کافی رو دارن تا ما مهم ترین سرمایه خود یعنی وقت رو به پای اون ها بذاریم؟

هر چند که تعداد پلاگین های به دردنخور و الکی سئو زیاده اما ۴ وسیله سئو وردپرس هست واقعا ارزش  دانلود دارن و واسه نصب اون ها یه ثانیه هم نباید معطل کرد!

وسیله های سئو که باید حتما نصب کنین

وسیله  Google Keyword Planner

هیچکی روی زمین به اندازه غول گوگل نمی تونه بفهمه مردم دقیقا دنبال چی هستن و چه چیزایی رو جستجو می کنن. وسیله Google Keyword Planner تنها ابزاریه که با به کار گیری اون می توان از راه خود گوگل کلمات کلیدی هدف و مناسب رو تشخیص داد.

حجم جستجو ، سطح سختی و تعداد یافته های مهم ترین معیارهایی هستن که گوگل در نمایش کلمات کلیدی مناسب در نظر می گیرد.

 

وسیله  Google Keyword Planner

وسیله Broken Link Checker

لینک های خرابی که فقط باعث تلف شدن وقت کاربر می شن بدترین تجربه ممکن واسه کاربر تو یه سایت هستن. Broken Link Checker وسیله رایگانیه که همین حالا باید روی وردپرس نصب شه. پس یه ثانیه هم معطل نکنین.

این پلاگین به طور کامل مجانیه. تنها نکته ای که در به کار گیری اون باید در نظر داشته باشین احتمال سنگین شدن سرور با در نظر گرفتن ذخیره شدن لینک ها هستش.

وسیله Open Site Explorer

وسیله ای معتبرتر از Open Site Explorer می تونه وجود  باشه وقتی که بوسیله Moz طراحی شده باشه؟ این پلاگین ابزاری رایگان اما با محدودیت های خاص واسه هر سایته که وضعیت هر دامنه و اطلاعات اون رو آزمایش می کنه.

به جز بررسی دقیقی که به طور کامل قابل اعتماده Open Site Explorer اطلاعات با ارزشی درباره محبوب ترین صفحات، دامین هایی که به سایت شما پیوند داده ان و سایت هایی که خود شما به اون ها لینک داده اید در اختیارتون قرار می دهد.

 

وسیله Open Site Explorer
وسیله Open Site Explorer

 

وسیله SEOquake

SEOquake بیش تر مثل یه وسیله یا جعبه وسیله کاربردی واسه شکل های جور واجور مروگرهای فایرفاکس، کروم و اوپراه. رنک یا رتبه هر صفحه، تاریخ آخرین به روزرسانی، رتبه الکسا و…از جمله اطلاعاتی هستن که به صورت به طور کامل رقابتی واسه هر کلید واژه خاص ارائه می شن.

واسه دانلود هر ۴ وسیله سئو معرفی شده حتی یه ثانیه هم معطل نکنین!

 

 

 

واسه دانلود ۴ وسیله سئو یه ثانیه هم معطل نکنین
  • واسه دانلود ۴ وسیله سئو یه ثانیه هم معطل نکنین

۵

خلاصه

واسه دانلود ۴ وسیله سئو یه ثانیه هم معطل نکنین !!! معرفی بهترین وسایل سئو واسه بررسی وب سایتاتون

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*