بخش عضویت در خبرنامه و ارسال نظرات در سایت

یکی از فعالیتای بسیار به درد بخور که پیشنهاد می شه وبمسترها بکنن اینه که واسه سایت خود خبرنامهای ایمیلی راه اندازی کنن. در این خبرنامها آخرین مطالب سایت، نتیجه های علمی مربوط به موضوع سایت، ابداعات و کشفیات جدید در مورد علمی مربوط به این موضوع و… نوشته می شن. کاربران زیاد توجهی به این خبرنامها ندارن و وقتی که در سایت مربوطه از اونا درخواست می شه که در این خبرنامه عضو شن، انا بدون توجه، از کنار این موضوع رد می شن. اگر عضویت در خبرنامها دلیل می شه که شما از آخرین اقادامات سایت با خبر شید و احتیاجی به بررسی هر روز سایت واسه بررسی اندازه به روزرسانی سایت نباشه.
از طرف دیگه یکی از کارایی که بهتره در هر سایتی انجام شه اینه که در آخر هر مقاله و یا هر محتوا، گزینه ای واسه ارسال نظرات بوسیله کاربران وجود داشته باشه تا هم از این روش اندازه مشارکت کاربران رو در سایت زیاد کنین و هم از نظرات اونا واسه پیشرفت سایت استفاده کنین.

خبرنامهای ایمیلی بسیار عالی و مهم هستن. اونا یه چشم انداز مقرون به صرفه واسه ایجاد روابط و حفظ رابطه منظم با مشتریان هستن. خبرنامهای ایمیلی سایت می تونن ساده یا پیچیده باشن. تحویل اونا در هر برنامه وقتی ممکن بوده و در هر نوع محتوای اطلاعاتی و یا تبلیغاتی تا یه سرگرمی ساده می تونه کاربرد داشته باشه پس بخش عضویت در خبرنامه سایت رو یادتون نره.
بدیش اینه بخش عضویت در خبرنامه سایت و اهمیت اون بیشتر از مکتبای تجاری ندیده گرفته شدن. عضویت در خبرنامهای ایمیلی راه میانبر بین سایت و رسانه های اجتماعیه. چون خبرنامهای ایمیلی جور واجور و جور واجور و هم اینکه تطبیق پذیر بوده و بخش مهمی از راه هدف دار موفقیت کلی یه برند هستن.

ابزارای ارسال نظرات در سایت یا وبلاگ

از دو وسیله زیر رو واسه افزایش فعالیت و دیدگاه گذاری کاربران در سایت استفاده کنین.
۱ –  ارسال دیدگاه با CommentLuv
نرم افزار CommentLuv یکی از افزونه های وردپرس، از ابزارای ارسال نظرات در سایته که دارای ویژگیای حیرت انگیزیه. CommentLuv می تونه موجب افزایش و  ترافیک سایت، ارسال دیدگاه در سایت، توانایی فیلتر کردن دیدگاه های اسپم سایت، افزایش کلمات کلیدی سایت و ترکیب کردن لینک توییتره.  با نصب CommentLuv در سایت می تونین به ازای هر CommentLuv از پیوندای پیشرفته در سایت بهره مند شید.
۲ –  ارسال دیدگاه با Disqus
Disqus یه سرویس میزبان ارسال دیدگاه وب سایته. ویژگیای مختلفی مثل پروفایل کاربر، وسیله فیلتر دیدگاه های اسپم و فرستادن ایمیل وقتی که کاربری در سایت دیدگاهی واسه شما می فرسته رو داراه. مهمترین ابزارای دیدگاه گذاری سایت IntenseDebate, Livefyre, Facebook’s Comment Plugin هستن.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*