بحران پنالتی لینک‌ ها را در گوگل دریابید!

تا حالا به این فکر کرده اید که به چه دلیل لینک ها مهم، موثر اما دوست نداشتنی هستن؟ اصلا به چه دلیل این قدر لینک های بی ارزش در دنیا هست  در حالی که ما فکر می کنیم بهترین پیوندهای ممکن رو تولید کرده ایم و به این واسطه در حال پیشرفت موقعیت سایت خود هستیم؟

هر چند جواب به این سوال مشکله و هنوزم نمی توان استاندارد ثابتی واسه لینک گذاری تعریف کرد اما گوگل با جریمه یا پنالتی های خود در مورد لینک سازی خوب به تموم حرف و حدیث ها پایان داده. طوری که می توان به کیفیت لینک و صحت روش هدف دار های لینک گذاری با در نظر گرفتن جریمه های گوگل فهمید.

با ما باشین تا پنالتی لینک ها رو در گوگل که تقریبا به بحران بزرگی واسه سایت ها تبدیل شدن بررسی کنیم.

شکل های جور واجور پنالتی لینک ها در گوگل

رابطه یا اعتبار لینک ها در تموم پیوندهایی که به سایت شما وارد شده یا از سایت شما به سایت دیگری داده می شه مهمه و گوگل جواب اون رو با افت رتبه سایت می دهد.

لینک های عجیب ورودی به سایت

این پنالتی در میان پنالتی هایی که تا کنون با اون ها رو به رو شده اید رایج تراست؛ چون کاربران همیشه عادت دارن لینک بخرن  تا SERP طبیعی سایت خود رو بالا ببرن.

راه حل:

۱-      تموم لینک هایی که به سایت شما وارد می شن رو از راه کنسول گوگل دانلود کنین

۲-      به تک تک لینک ها حسابرسی  و مثلا rel=”nofollow’’  رو از اون ها خط بزنین

۳-      از وسیله Disavow links استفاده کنین. این وسیله به شما اجازه می دهد تا لینک هایی که از سایت های ضعیف منتهی به کاهش رتبه سایت شما شده ان رو خط بزنین

۴-      از این پس وقت خود رو واسه تولید لینک های طبیعی که خودتون ساخته اید صرف و از خرید بک لینک دوری کنین.

 

پنالتی لینک ها

 

لینک های عجیب خروجی از سایت

گوگل خیلی راحت لینک هایی رو که واسه دستکاری عجیب رنک یا رتبه سایت های دیگه در سایت خود قرار می بدید شناسایی می کنه. هر کسی که به ازاء دریافت مبلغی لینک عجیب رو گسترش بده در واقع با این کار پنالتی دستی واسه سایت خود دست و پا کرده!

راه حل:

۱-      لینک های عجیب رو حذف کرده یا با اضافه کردن” rel=”nofollow به اون ها مطمئن شید مستقیم یا غیرمستقیم روی رتبه سایت شما اثر نمی گذارن

۲-      در حذف لینک ها کلی عمل کنین و مطمئن باشین با حذف یکی دو تا لینک گوگل فریب نمی خورد

لینکهای اسپم درج شده بوسیله کاربران

پروفایل و نظراتی که کاربران در صفحات جور واجور سایت درج می کنن راه خوبی واسه گسترش لینک های عجیب و ایجاد بحران بزرگیه تا گرفتار پنالتی لینک ها در گوگل شید. واسه این که هیچوقت با این پنالتی بوسیله گوگل جریمه نشید بیشتر از قبل روی کامنت ها، محتوا پست مهمون و پروفایل هایی که بوسیله کاربران جور واجور ساخته می شه تمرکز کنین.

 

حتما بخونین :

  • چه اتفاقی واسه بروزرسانی گوگل پاندا ۴٫۲ افتاد
  • جریمه گوگل واسه سایتهایی با شبکه های ترافیکی موبایل گول زننده
  • رفع جریمه دستی پنالتی گوگل
  • برگزاری اولین جلسه برترینای سئو در ایران
  • گوگل: تا آخر سال ۲۰۱۵ پنگوئن باید به روز شه
اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*