با شناخت استراتژی‌های سئو معنایی در سال ۲۰۱۷ اوج گیرید

حال گوگل با گذشته اون فرق های زیادی داره. نزدیک به هشت سال از وقتی که جستجو ها در گوگل کلی و بدون حساسیت انجام می شد می گذره و گوگل در این مدت بالغ شده. تا دیروز کاربران عبارت “” رو در گوگل جستجو می کردن و با سیلی از یافته های حتی نامربوط و الکی مواجه می شدن؛ اما امروز کاربر خیلی جزئی تر جستجو می کنه و این بار به جای “” از “شرکت سئو ارزون” استفاده می کنه. در واقع هوش مصنوعی به کاربرده شده در جهت تحقق پروژه گوگل باعث شده این موتور جستجو مثل یه آدم با کاربر اینترنت برخورد کنه و همه چیز حال و هوایی طبیعی و واقعی به خود گیرد. با روش هدف دار ها واسه که یه سئوکار یا کسی که قراره در سال ۲۰۱۷ به خود بپردازه هم تغییر می کنه. شناخت همین روش هدف دار های نقطه بالاترین درجه شما در گوگل هستش.

روش هدف دار های سئو معنایی در سال ۲۰۱۷

اصلاح سئو و اصول تولید محتوا
روش هدف دار های خود رو در این بخش باید برابر با نکات زیر تغییر بدید:
۱ – تموم صفحاتی که با خطا ۴۰۴ رو به رو هستن باید اصلاح شن. صفحاتی که یافت نمی شن باید با ریدایرکت ۳۰۱ پشتیبانی شن.
۲ – سرعت بارگذاری هر صفحه به صورت جدا از هم باید تست شه. این روز ها بهترین راه واسه افزایش سرعت صفحات سایت به کار گیری جاوااسکریپت و CSSه. فشرده سازی عکس ها هم مثل گذشته مورد تاکید قرار گرفته.
۳ – محتوا جذاب و کاربردی باشه.
تحقیق و تبدیل کلمات کلیدی
سیستم انتخاب و تاثیرگذاری کلمات کلیدی عوض شده. جالبه بدونین که در کلمات هم معنی اهمیت زیادی دارن و تحقیق میان رقبا و انتخاب کلید واژه براساس انتخاب اون ها بهترین راه واسه تحقیق کلید واژه موثر هستش. هر چند که بهترین کلید واژه و برنامه رو واسه شما اتخاذ می کنه اما بد نیس در فروم یا انجمن ها عضو شید و با طرز تفکر مدیران سایت های جور واجور در انتخاب کلمه کلیدی آشنا شید.
تعمیر و تجدید نظر در ساختار لینک های داخلی
نام گذاری لینک های داخلی باید به طور کامل توصیفی باشه. در سئو معنایی جستجو ها دقیق تر صورت می گیرند و بهتره به جای لینک های سطحی به صفحات فرود یا صفحه اصلی به صفحات دیگه لینک بدید و قدرت و سرعت جستجو رو بالا ببرین. ایجاد پیوند های خارجی نباید از حد عادی بگذره؛ چون باعث منحرف کردن و بی توجهی به اصل موضوع می شه. به این روش از بهبود لینک های داخلی و خارجی بهینه سازی میکرودیتا گفته می شه تا این که هیچ اطلاعاتی از دید موتور های جستجو مخفی نمونه.

این نوشته را هم بخوانید :
با استراتژی‌ های برد در سئو شما پیروز قطعی میدان باشید

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*