با رعایت این ۴ نکته در رنکینگ سایت موفقیت را به آغوش بکشید

اوایل سال ۲۰۱۳ بود که به یه باره بحث رتبه بندی و رتبه بندی سایت ها اهمیت زیادی یافت. در همون موقع بود که موجی از مطالب در رابطه با بهبود رنک سایت و عوامل موثر بر رتبه بندی منتشر شد که اگه راستش رو بخواین ما رو هم کمی سردرگم کرد. حتی بعضی ۲۰۰ عامل موثر در رتبه بندی سایت معرفی کردن که نگاه کردن به اون ها هر کسی رو از توجه به موضوع و ناامید می کرد!
البته این موضوع تا حدودی درسته. اگه بخوایم به بحث رتبه بندی و رتبه بندی هایی که بوسیله گوگل انجام می شه نگاهی داشته باشیم عامل یا عوامل موثری رو باید در نظر گرفت؛ اما همه این عوامل اهمیت برابری ندارن و بعضی نسبت به بقیه مقدم تر هستن. از اون جایی که الگوریتم گوگل در سال ۲۰۱۷ مشابه با هر سال تغییر کرده لازمه با ۴ نکته در رتبه بندی سایت آشنا شید و بعد موفقیت رو به آعوش بکشین.

چند تا نکته مهم در رتبه بندی سایت

محتوا رو دست کم نگیرید
اگه ۱۰ بخش داشته باشه ۷ بخش اون بوسیله محتوا بهینه تامین می شه. اما این روز ها هر محتوایی به چشم گوگل نمی آید. گوگل نکته سنج ما به دنبال اخبار و مطالب تکراری و بی جاذبه نمی شه. اون قدربه فکر شما هستش که مدت ها هستش تمرکز خود روی کلمات کلیدی رو کم تر کرده و به روش متفاوتی سایت ها رو طبقه بندی می کنه.
گوگل اولین و مهم ترین ابزاریه که گوگل با به کار گیری اون محتوا رو نه از روی کلام بلکه از روی معنی آزمایش می کنه.
بک لینک ها در سئو مهم هستن
هممون از اهمیت بک لینک ها آگاه هستیم. نگاه گوگل نسبت به بک لینک ها همیشه خاص بوده و با ورود به سال ۲۰۱۷ سخت گیری اون روی بک لینک ها بیشتر شده. گوگل دیگه نه به تعداد بک لینک بلکه به تنوع و تغیر منابع لینک توجه می کنه. سه عامل اساسی که در تولید بک لینک به درد بخور نقش دارن عبارتند از: تعداد لینک دهنده، ثبات لینک و تنوع لینک.
تجربه کاربر در به کار گیری از نسخه موبایل
موبایل اولین ترجیح کاربر واسه مرور سایت های مختلفه و گوگل هم از قبل بار ها تکرار کرده اولویت ایندکس صفحات با کاربران گوشی های هوشمنده. بررسی های انجام شده روی ۱۰۰ سایت برتر جهان نشون می دهد که نسخه موبایل بهینه و کاملی از سایت خود داشتن.
تست بهینه بودن نسخه موبایل سایت
کنسول جستجو گوگل، آنالیزگر های سرعت و وسیله های تست داده در ساختار اپلیکیشن یا نسخه موبایل به شما کمک می کنن بهینه بودن نسخه موبایل سایت خود رو سبک سنگین کنین و به این شکل رنک سایت خود رو بهبود بدید.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*