انجام سئو با استفاده از رتبه بندی الکسا

الکسا در واقع وب سایتی وابسته به سایت پرنت amazon.comه. هدف اصلی این سایت رتبه بندی سایتای اینترنتی با در نظر گرفتن مقدار بازدید کننده اون و مقدار ترافیکیه که به سمت اون روونه شده. که با در نظر گرفتن در نظر داشتن معیارهای محاسباتی و آماری، سایتا رو با در نظر گرفتن مقدار دیده شدن رتبه بندی می کنه. با به کار گیری رتبه بندی الکسا جز بخش هاییه که کارشناسان بخش باید به اون توجه داشته باشن.
باید بدونین انجام سئو با به کار گیری رتبه بندی الکسا هم واسه کاربران مهمه. آماری که از این سرویس داده می شه آمار دقیق و کاملی نیس و براساس واقعیت نیست و بیشتر بر محاسبات فرضی و احتمالی جمع آوری می شه چون بیشتر منبع اطلاعاتی که در الکسا هست، در واقع از نوار ابزاریه که مرورگر مخاطب و کاربران اون رو نصب کردن. این امکان هست کاربران بدون نصب هم ازش استفاده کنن. اما چیزی که مهمه رتبه الکسا جایگاه خود رو بین کاربران ایجاد کرده و اهمیت نسبی در میدون وب و به خصوص زمینه تجارت الکترونیک داره.

انجام سئو و بازه وقتی جهت کسب رتبه در الکسا

اگه شما دارای سایت تاسیس هستین باید بدونین جهت کسب رتبه الکسا پس از این که به عضویت اون در اومدید باید به مدت یک تا سه ماه از گذشته باشه تا بتونین در اون رتبه به دست بیارین. جهت کسب رتبه بهتر در این سایت هر چی بازدید کنندگان شما بیشتر باشه شک نداشته باشین شانس سایت شما جهت گرفتن رتبه بهتر در این سایت بیشتر می شه. نشر مطالب به درد بخور و کاربردی تر و اهمیت دادن به مخاطب یکی از لازمه های این بخشه. به این روش هر چی فعالیت اعمال شده از طرف شما با کیفیت بیشتر اعمال شه سایت الکسا هم شما در بازه وقتی کوتاه تری به رسمیت خواهد شناخت.
پایین رفتن رتبه الکسا به دلیل بازدید صورت میگیره و در واقع الکسا با بررسی اندازه ترافیک موجود در سایت بررسی می شه. هر چی مقدار ترافیک یه سایت بیشتر شه مقدار رتبه الکسا هم بیشتر کم میشه. پس واسه این بخش باید تلاش کنیم ترافیک بیشتری رو به سمت سایت روونه کنیم.

البته باید این ترافیک رو با یه مرتب و بهینه بالا ببریم. افزایش بازدید سایت می تونه به دلیلای زیادی انجام بشه از جمله افزایش بازدید سایت با روشای واقعی و یا روشای غیر عادی که دلیل ایجاد ترافیک به طرف سایت می شه. ترافیک واقعی می تونه به دلیل آوردن کاربران از راه موتورهای جستجو، شبکه های اجتماعی، یا دیگه روش ها از جمله تبلیغات بنری کانالای تلگرامی انجام بشه و ولی ترافیک غیر عادی رو میشه از راه نرم افزارهای دیگه در این بخش اجرا کرد.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*