افزایش تعداد دیدگاه ها در مقالات سایت

cropped view of female hands gently holding white satin cloth

یکی از مهمترین ترفندهایی که هر وبمستر واسه جذب کاربر بیشتر به سایت خود می تونه استفاده کنه اینه که از کاربر درخواست کنه که با بیان نظرات خود در مورد مقالات، به بهتر شدن وضعیت سایت کمک کنه. وقتی که کاربر بدونه که نظر اون چه تاثیراتی در سایت داره و چه اندازه به اون احترام گذاشته می شه، بیشتر تشویق می شه که سایت شما رو دنبال کنه. بنابر این شما باید به دنبال راهکارهایی باشین که بتونین تعداد دیدگاه در سایت رو بالا ببرین مثلا فضایی رو در سایت بسازین که بتونه در اون به گفت و گو با کاربر بپردازید. در این قسمت کاربر نه فقط می تونه نظرات خود رو بگه بلکه می تونه سوالات خود رو مطرح کرده و شما به صورت آنلاین به سولات ایشون جواب می دید. این روش بهترین روش ممکنه چون کاربر به یه کاربر ثابت در سایت تبدیل می شه.

امروزه فناوری بطور زیادی واسه افزایش رفاه مردم استفاده میشن. مثلا خیلی از برنامه های تحت وب و گوشی موبایل واسه تناسب و سازگاری ذهنی یا برنامه های روزانه مردم پیشرفت پیدا کردن که هر کدوم دیدگاه مشتریان رو نسبت به خدمات و کارکرد خود سبک و سنگین میکنه و در رقابت نزدیک واسه افزایش مشتریان سایت خود تلاش می کنن. یکی از اهداف این رقابت افزایش تعداد دیدگاه سایت و کسب نظر کاربران سایته. خیلی از کار و کاسبی های آنلاین رویای داشتن یه سایت محبوب رو دارن. این واسه نام تجاری شما خوبه و در آخر واسه موجی از مشتریان بالقوه سایت شما بکار گرفته می شه. اما در در جه اول واسه پیشرفت در این موارد باید دیدگاه کاربران سایت رو هم در نظر داشته باشین.

ایجاد فضای گفتگو جهت افزایش تعداد دیدگاه ها

ایجاد فضای گفتگوی سایت یکی از روشای بسیار عالی در کار و کاسبی اینترنتی و سئو سایت مخصوصا فروشگاه های آنلاینه. در فروشگاه های آنلاین و فضاهای کار و کاسبی، ایجاد فضای گفتگوی مخاطب موجب می شه تا دیدگاه های کاربران سایت واسه بقیه کاربران و مراجعین استفاده بشه. دیدگاه کاربران سایت یه محرک فروش سایت اثبات شده. بیشتر مشتریان سایت علاقه مند به خوندن دیدگاه و نظرات دیگه کاربران در سایت، قبل از اراده کردن واسه خریده. نظرات کاربران سایت در خیلی موارد، مهم و نقش آفرینه. فعالیت کاربران در سایت و نظرات اونا واسه مرورگرای وب بسیار مهم هستن. هم اینکه در سئو و بهینه سازی سایت خیلی موثره. ایجاد فضای گفتگو واسه کاربران، هر چند ثبت نظرات بد، بسیار مهم هستن و میشه از اونا واسه هدایت و ناوبری مراجعه کنندگان و دیگه کاربران سایت بسمت صفحات محصول استفاده کرد. ترکیبی از نظرات مثبت و منفی به بهتر شدن اعتماد مصرف کننده در انتخاب محصولشان خیلی موثره.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست