اشتباهات رایج در سئو (بخش دوم)

، دلیل افزایش بازدید از سایت شما و افزایش رتبه شما در صفحات جست و جو می شه. اما لازمه بدونین که اگه براساس اصول پیش نرید، همین سئو که می تونه دلیل شما بشه، دلیل تخریب و افت رتبه شما در سایت می شه. اشتباهات عادی در سئو دلیل می شه که رتبه بندی ما در گوگل از بین بره. افراد سئوکار معمولا دچار این اشتباهات نمی شن و این اتفاق معمولا واسه افراد تازه کار اتفاق می افته. بنابر این لازمه با اطلاع از اونا، از ایجاد مشکل در سایت خود جلوگیری کنین:
۱- استفاده نا مناسب از پست مهمون
یکی از روشای افزایش بازدید از سایت اینه که در سایتای دیگه پست بذارین و در اونا، لینک سایتتون رو به اشتراک بذارین اما باید توجه داشت که این کار بهتره در سایتایی انجام بشه که هم موضوع با شما هستن . هم اینکه رتبه ان سایتا در گوگل بالا هستش در این صورت این عمل به نفع شما هستش وگرنه، اگه در مورد پست گذاری زیاده روی کنین و یا به هر سایتی متوسل شید و هدف شما فقط لینک گذاری باد، این عمل به رتبه شما صدمه میزنه.
۲- قبول پستای مهمون با کیفیت پایین
یکی دیگه از روشای افزایش ورود به سایتتون اینه که از سایتای دیگه دعوت کنین و متون اونا رو در سایت خود منتشر کنین ولی به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که واسه هر سایتی نباید این کار رو انجام داد بلکه باید با سایتای معتبر که رتبه بالایی دارن تعامل برقرار کرد تا در رتبه شما تاثیر مثبت داشته باشن.
۳- کپی ورداری از مطالب سایتای دیگه
این بسیار اهمیت داره که مطالب شما، تازه، جدید و بکر باشن. کپی از مطالب سایتای دیگه، تاثیری در شما نداره چون صفحه ای که این مطلب رو داشته قبلا در صفحه اول گوگل قرار گرفته و رتبه خاص خود رو گرفته پس موتور جست و جو به مطالب دیگه ان امتیازی نمی ده چون لزومی واسه این کار نمی بینه.
۴- زیاده روی در تبلیغات در سایت
از اون جایی که قبلا وب مسترها از تبلیغات زیاد در سایت خود استفاده می کردن تا بازدید از سایت خود رو بالا ببرن، بنابر این گوگل طرحی رو ارائه کرده سایتای دارای تبلیغات زیاد رو مجازات می کنه.
۵- کندی یا نبود دسترسی سایت
اول اینکه سایت شما حتما باید حتی امکان روزانه و یا چندبار در هفته آپدیت شه و در دسترس باشه. از طرف دیگه این که سایت باید سرعت بارگذاری بالایی داشته باشه و به محض این که کاربر وارد سایت می شه، خیلی سریع بالا بیاد. این هم یکی از اشتباهات عادی در سئو است که وب مسترا دارن در واقع نبود توجه به سرعت سایت و سرعت آپدیت اون.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*